Deszczownica prysznicowa w SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-21, sb 8-14, (bezpł.)

pn-pt 8-17

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Nowość! Meble z nadrukami - wybierz swój unikalny wzór

30

11.2012

Deszczownica prysznicowa

Jeżeli zwykły prysznic to za mało a wanna tez nie jest odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie wypróbuj deszczownice. Prysznic z deszczówką to świetne rozwiązanie gdy mamy ochotę na długą relaksującą kąpiel.

Deszczownica prysznicowa. Źródło: domTrendy.pl

Deszczownica prysznicowa. Źródło: domTrendy.pl

Nowoczesne deszczownice posiadają nawet kilka programów podświetlania wody. Jest to idealny sposób na rozluźnienie się po długim dniu pracy. Ponadto deszczownica rozprasza wodę dzięki czemu kąpiel staje się jeszcze bardziej przyjemna.

Deszczownica prysznicowa. Źródło: domTrendy.pl

Deszczownica prysznicowa. Źródło: domTrendy.pl

Deszczownica nazywana również deszczownią można z powodzeniem zainstalować prawie w każdej łazience. Obecnie na rynku istnieje duży wybór wiec jaki rodzaj deszczownicy wybierzesz zależy wyłącznie od Ciebie.

Deszczownica prysznicowa. Źródło: kabinyPrysznicowe.com.pl

Deszczownica prysznicowa. Źródło: kabinyPrysznicowe.com.pl

Najprostszym sposobem zainstalowania deszczownicy jest podłączenie jej do baterii w miejscu klasycznej słuchawki. Rozwiązanie to jest o tyle dobre że nie musimy przeprowadzać w łazience gruntowego remontu.

Deszczownica prysznicowa. Źródło: wnętrza.webzine.pl

Deszczownica prysznicowa. Źródło: wnętrza.webzine.pl

A jeżeli zechcemy deszczownic podtynkowych to tu musimy liczyć się z wieloma zmianami. Dużych zmian nie wymaga deszczownica montowana bezpośrednio pod sufitem. Tu jedyne należy zachować przestrzeń około kilkunastu centymetrów.

Deszczownica prysznicowa. Źródło: e-łazienki.pl

Deszczownica prysznicowa. Źródło: e-łazienki.pl

Do małych łazienek polecane są deszczownice raczej mniejsze i te w tradycyjnych kształtach. Natomiast jeżeli posiadasz prawdziwy pokój kąpielowy to tu można zaszaleć. Dzięki szerokiemu wachlarzowi wzorów jak i kolorów łatwo dopasujesz deszczownice do swoich potrzeb. Jak już wcześniej wspomniałam deszczownice wyposażone są w kilka programów podświetlania wody dzięki czemu domowa kąpiel zmieni się w wodospad miłych doznań. :)

Katarzyna Nawrocka

O autorze: Katarzyna Nawrocka jest redaktorem w firmie SAM-NET. Zajmuje się tworzeniem treści na rzecz sklepu internetowego SalonMeblowy.net.pl.

Prywatnie miłośniczka książek grozy i pasjonatka wykonywania czegoś z niczego. Uwielbia eksperymentować z wystrojem wnętrz i wciąż szuka nowych inspiracji.

Dołącz do na Google+

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Łazienka dla kobiet
Zastanówmy się czy łazienka specjalnie przystosowana dla kobiet powinna być jakaś szczególna? czytaj więcej »
Oświetlenie w łazience – podstawy
Oświetlenie w łazience ma duże znaczenie ze względu na rodzaj czynności, jakie w łazience wykonujemy: np. golenie, makijaż. Większość łazienek nie posiada naturalnego oświetlenia w postaci okien, dlatego szczególną uwagę należy przykuć do światła sztucznego. czytaj więcej »
Wanna w podłodze
Wanna w podłodze wymaga dość dużo miejsca dlatego najlepiej już na pierwszym etapie budowy domu zamieścić ją w planach. czytaj więcej »
Bezpieczna łazienka
Bezpieczeństwo dzieci to dla każdego rodzica priorytet. Każde pomieszczenie w domu jest oceniane przez pryzmat bezpieczeństwa dla naszego bobaska. czytaj więcej »