Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

800 00 77 87

52 320 50 66

pn-pt 8-21, sb 8-14, (bezpł.)

pn-pt 8-17

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji

Zobacz nasz nowy konfigurator kolorów mebli

20

05.2013

Styl glamour

Wnętrze w stylu glamour to rozwiązanie nie dla wszystkich. Dla jednych jest to idealnie połączenie różnych form, dla innych synonim kiczu. Zatem zanim zaczniesz przewracać dom do góry nogami zastanów się czy ten styl pasuje do Ciebie jak i Twojej rodziny.

Styl glamour jest nadal na czasie. Dzięki połączeniu różnych elementów daje niepowtarzalny klimat w domu. Glamour to połączenie współczesności z barokiem materiałów kolorowych jak i tych błyszczących. Urządzając dom w tym stylu spójrzmy na to z lekkim przymrużeniem oka.

Wnętrze w stylu glamur. Źródło: www.chemiabudowlana.info

Wnętrze w stylu glamur. Źródło: www.chemiabudowlana.info

Urządzając dom niezależnie w jakim stylu na samym początku skupiamy się na kolorach. W stylu glamour powinniśmy brać pod uwagę kolory żywe jaskrawe. Oczywiście nie musimy malować wszystkich ścian na róż czy fiolet wystarczy jeden akcent. Wiemy, że intensywne kolory w nadmiarze mogą męczyć dlatego połączmy je z odcieniami spokojniejszymi wyciszającymi, mogą to być odcienie szarości czy beżu.

Aranżując dom w stylu glamour pamiętajmy, że musi on błyszczeć. Zatem im więcej błyszczących przedmiotów tym lepiej. Nie zapomnijmy o odpowiednim oświetleniu tu zamiast nowoczesnych pomyślmy o starych żyrandolach J konieczny elementem w stylu glamour są również lustra, które nie tylko pięknie odbijają światło ale również sprawiają, że pomieszczenie wizualnie staje się większe.

Katarzyna Nawrocka

O autorze: Katarzyna Nawrocka jest redaktorem w firmie SAM-NET. Zajmuje się tworzeniem treści na rzecz sklepu internetowego SalonMeblowy.net.pl.

Prywatnie miłośniczka książek grozy i pasjonatka wykonywania czegoś z niczego. Uwielbia eksperymentować z wystrojem wnętrz i wciąż szuka nowych inspiracji.

Dołącz do na Google+

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Wprowadź jesień do swojego domu
Jesień to szczególna pora roku w tym czasie wielu z nas odczuwa znaczący spadek nastroju. Jest to spowodowane brakiem naturalnego światła, obniżeniem temperatury na dworze. czytaj więcej »
Nowoczesna aranżacja
Nowoczesne wnętrza maja swoich zwolenników i nic w tym dziwnego. Nie wiem jak Wam ale mi nowoczesność kojarzy się z metalem, szarościami czy zimną bielą. czytaj więcej »
Drabina w domu
Od jakiegoś czasu drabina pojawiła się we współczesnej aranżacjach wnętrz, można z niej zrobić oryginalna półkę, kwietnik, wieszak i różne inne rzeczy. czytaj więcej »
Drewniane dodatki
Dzis bardzo krótko dosłownie parę zdań a temat dość przyjemny a mianowicie o ozdobach drewnianych. Nic tak nie poprawia wyglądu pomieszczenia jak drewno czytaj więcej »