1. Inteligentny dom- część ll • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

09

07.2012

Inteligentny dom- część ll

W pierwszej części przedstawiliśmy Państwu inteligentne oświetlenie które w jednej chwili można zmienić wedle swoich potrzeb i nastroju za pomocą jednego urządzenia. Jednak to nie wszystko inteligentny dom to również sterowanie ogrzewaniem jak i roletami. W drugiej części przedstawiamy powyższe zagadnienia.

Inteligentny dom.  źródło: e- instalacje.pl

Inteligentny dom. źródło: e- instalacje.pl

Dzięki zastosowaniu w domu inteligentnego systemu grzewczego możemy optymalnie eksploatować instalacje grzewcza co oznacza iż w znacznym stopniu obniży koszt wynikający z ogrzewania domu. Inteligentne ogrzewanie umożliwia utrzymaniu różnych temperatur w każdym pokoju niezależnie od warunków zewnętrznych. Inteligentny dom jest miejscem w pełni dostosowanym do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Ułatwia codzienną egzystencję, dba o wygodę i dobre samopoczucie.

Zintegrowany dom.  źródło: IS-SO

Zintegrowany dom. źródło: IS-SO

Nawet proste systemy umożliwiają sterowanie automatyczne, co w znacznym stopniu podwyższa komfort jak i bezpieczeństwo. Inteligentny dom umożliwia automatyczne zamknięcie wszystkich rolet antywłamaniowych nawet gdy domownicy przebywają poza domem. Inteligentny dom, to nieograniczone możliwości programowania i integracji wszystkich urządzeń elektrycznych obecnych w domu. Takie rozwiązanie ma za zadanie ułatwić i podwyższyć komfort domowników, wprowadzając do niego nową jakość.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem
Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. czytaj więcej »
Zmień coś przed jesienią
Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. czytaj więcej »