1. Podłoga ze skóry • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

17

07.2012

Podłoga ze skóry

Podłoga ze skóry to pomysł dla ludzi szukających nietypowych rozwiązań. Materiał na podłogę jest pozyskiwany z recyklingu. Masowa produkcja wyrobów galanteryjnych w tym torebek, pasków, walizek oraz obuwia pozostawia po sobie wiele odpadów. Firma Torlys wpadła wiec na pomysł jak wykorzystać materiał i stworzyć z tego oryginalny produkt. W taki sposób powstała podłoga Torlys Leather stworzona dla ludzi szukających niestandardowych rozwiązań aranżacyjnych.

Podłoga ze skóry.  Źródło: Torlys

Podłoga ze skóry. Źródło: Torlys

Skrawki skóry zostają posiekane na drobne kawałki i wzbogacone o naturalny kauczuk oraz soki pochodzące z drzewa akacji. Następnie w wyniku odpowiedniej obróbki technologicznej zostaje nadana odpowiednia struktura i kształt płytek lub desek. Skórzana podłoga Torlys nie zawiera szkodliwych dla zdrowia Lotnych Związków Organicznych ani formaldehydu.

Podłoga ze skóry jest łatwa w utrzymaniu czystości. Źródło: Meble.pl

Podłoga ze skóry jest łatwa w utrzymaniu czystości. Źródło: Meble.pl

Ponadto skóra jest doceniana przez alergików ponieważ nie akumuluje kurzu, alergenów, zapachów zwierzęcych ani dymu papierosowego, czyli jest bezpieczna dla alergików. Jednak dla firmy Torlys to za mało w trosce o swoich obecnych i przyszłych klientów stworzyli nową technologie która znalazła zastosowanie w podłogach ze skóry. W produkcji podłóg wykorzystano antybakteryjną technologię MICROBAN®, która zwalcza rozwój szkodliwych drobnoustrojów, przy czym jest bezwonna i bezbarwna. Jednak to nie wszystkie jej pozytywne aspekty, podłoga jest trwała, odporna na zniszczenia, łatwa w utrzymaniu czystości oraz prosta do demontażu.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem
Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. czytaj więcej »
Zmień coś przed jesienią
Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. czytaj więcej »