1. Stoły rozkładane • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

31

03.2011

Stoły rozkładane

Każdy z nas ceni sobie wygodę. Lubimy otaczać się praktycznymi przedmiotami, które zapewniają komfort, a jednocześnie są bardzo funkcjonalne. Meble także powinny zaliczać się do tej grupy.Zestaw Z64. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z64. Źródło: Sam-Net

Stół jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Występuje w różnych formach i kształtach w każdym miejscu na świecie. Bez stołu nawet taka banalna z pozoru czynność jak zjedzenie codziennego posiłku byłaby bardzo niewygodna. A co gdybyśmy chcieli urządzić przyjęcie lub zjeść wspólny rodzinny obiad? Typowa, 3-4 osobowa rodzina nie potrzebuje dużego stołu. Problem pojawia się, gdy w odwiedziny przyjeżdżają znajomi lub nadchodzą święta i spotykamy się w większym gronie. Rozwiązaniem są stoły rozkładane.

Wybór rozkładanych stołów jest bardzo duży. Istnieją różne rodzaje tych mebli. Dostępne są klasyczne, drewniane stoły, których blat może zostać rozbudowany poprzez wysunięcie lub doczepienie dodatkowych „wkładek”. Taki stół można poszerzyć nawet o 2 m. Istnieją także stoły rozkładane o regulowanej wysokości. W wersji „złożonej” przypominają klasyczne ławy. Jest to dobre rozwiązanie do małych mieszkań w blokach, gdzie nie ma miejsca na osobny stół jadalny i ławę do pokoju dziennego. Sprawdź rozkładane stoły z naszej oferty

Zestaw Z6. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z6. Źródło: Sam-Net

Na rynku obecne są stoły o różnych kształtach. Można kupić okrągły, który będzie rozkładał się do owalu lub prostokątny. Możemy także wybierać między stołami z czterema nogami lub jedną solidną nogą na środku. W przypadku stołów okrągłych lepiej zdecydować się na te z jedną nogą, tak aby wszystkim siedziało się wygodnie. Oferta drewnianych stołów rozkładanych jest bardzo duża.


Innym rozwiązaniem może być stół cateringowy. Jest tańszy niż drewniany i bardziej mobilny.

Wykonany jest z tworzywa sztucznego dobrej jakości. Sprawia to, że można na nim postawić większą ilość ciężkich przedmiotów (na przykład naczyń z potrawami) bez obawy, że się przewróci, popęka lub ulegnie innemu uszkodzeniu.

Przeglądając oferty rynkowe można spotkać różne rozmiary takich stołów. Przy takim stole zmieści się do 8-10 osób. Posiada dość lekką konstrukcję i szybko można go złożyć i rozłożyć. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. To wszystko sprawia, że można go łatwo przenieść lub przewieźć samochodem. Będzie dobrym wyborem dla osób organizujących przyjęcia w ogrodzie albo na działce.

Zestaw Z119. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z119. Źródło: Sam-Net

Należy go przystrajać obrusem. Bez niego niestety nie zachwyca swoim wyglądem i nie przypomina klasycznego stołu.

Zastanawiając się nad kupnem stołu rozkładanego musimy odpowiedzieć sobie na kilka pytań: jak duże jest pomieszczenie w którym mebel będzie stał, ilu gości zwykle przyjmujemy, jak często potrzebujemy rozkładać stół i czy będziemy go przenosić. Po rozważeniu tych zagadnień z pewnością dokonamy dobrego wyboru i znajdziemy stół, który będzie najlepiej odpowiadał naszym potrzebom.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »