1. Podnoszone łóżko • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

08

08.2012

Podnoszone łóżko

Podnoszone łóżko to dobre rozwiązanie w małych pomieszczeniach bądź gdy mamy do dyspozycji małą ilość pokoi. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy dodatkową przestrzeń.

Podnoszone łózko. Źródło: domosfera.pl

Podnoszone łózko. Źródło: domosfera.pl

Decydując się na łózko podnoszone zyskujemy kolejne pomieszczenie, które nie będzie służyło wyłącznie jako sypialnia. Za jednym ruchem składamy całe łóżko i zyskując nową powierzchnię użytkową.

Łózko chowane w szafie. Źródło: wnętrze. pl

Łózko chowane w szafie. Źródło: wnętrze. pl

Najczęściej w salonach można spotkać sofy rozkładane. Natomiast nowatorskim ale dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie podnoszonego łóżka w salonie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy stworzyć komfortowy nocleg dla gości. Każdy element łózka został tak zaprojektowany aby stworzyć komfortowe oraz funkcjonalne łóżko. Dodatkowym atutem podnoszonego łózka jest fakt ze nie musimy składać pościeli. Łóżko zostało wyposażone w pasy które spełniają rolę zabezpieczenia. Dzięki temu nie ma potrzeby składowania jej w oddzielnym miejscu. Ponadto nie trzeba się wiele wysilać aby je złożyć bądź rozłożyć - łóżko w chwili podnoszenia waży około 2-3 kilogramów.

Podnoszone łózko. Źródło: domosfera.pl

Podnoszone łózko. Źródło: domosfera.pl

Aby łóżko stało się niewidzialne za dnia i harmonijnie wpisywało się w wystrój wnętrza wystarczy użyć wyobraźni. Możliwości jak i pomysłów jest wiele. Jednak do najczęściej stosowanych jest chowanie łóżka w szafie z drzwiami przesuwnymi. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie a jednocześnie estetyczne.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Feng shui czyli ład i porządek
Dziś zaczerpnęłam inspiracji ze Wschodu i postanowiłam napisać o sypialni. Skojarzyło mi się, że sypialnia to szczególne miejsce, wiec dlaczego by nie urządzić jej zgodnie z zasadą feng shui? czytaj więcej »
Pastelowe dodatki do sypialni
Delikatne pastele, jasne zielenie itd. to idealne a do tego modne kolory w aranżacji wnętrz. czytaj więcej »
Idealny pokój
Pokój, który jest dobrze urządzony, musi posiadać meble o różnych kształtach tzn. musi w nim być coś dużego ,wysokiego, małego. czytaj więcej »
Jak kolor do sypialni?
Wybierając kolor do sypialni powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami. Kolor powinien podkreślać nasz indywidualizm, temperament oraz upodobania. czytaj więcej »