1. Funkcjonalny i wygodny salon • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

16

08.2012

Funkcjonalny i wygodny salon

Salon najczęściej jest traktowany jako miejsce szczególne. W salonie najczęściej przyjmujemy gości, jednak nie zapominajmy, że oprócz funkcji reprezentacyjnej, salon powinien być również funkcjonalny.

Pokój dzienny. Źródło:  Tipy.pl

Pokój dzienny. Źródło: Tipy.pl

Salon to miejsce, w którym nie tylko spotykasz sie z przyjaciółmi, tu również najczęściej spędzasz czas z rodzina. Dlatego salon powinien być nie tylko ładny ale i praktyczny. Oprócz ozdób nadającym pomieszczeniu odpowiedniego klimatu powinno sie tu znajdować przedmioty codziennego użytku takie jak książki, płyty z muzyką lub filmami.

Funkcjonalny salon. Źródło:  oto.dom

Funkcjonalny salon. Źródło: oto.dom

Dlatego, wybierając meble do salonu, zwróćmy uwagę na ich funkcjonalność. Meble nie tylko służą do ekspozycji sprzętu TV powinny oferować znacznie więcej. Każdy przedmiot znajdujący sie w salonie powinno mieć swoje miejsce. Dlatego kupując meble zwróćmy uwagę, że oprócz powierzchni ekspozycyjnej powinna sie znajdować przestrzeń gdzie bez problemów możemy schować różne przedmioty. Zamknięte półki pozwalają na bardziej praktyczne rozwiązania, jak na przykład chowanie książek bądź innych przedmiotów przed zabrudzeniem.

Salon nie tylko powinien być reprezentacyjny ale również funkcjonalny. Źródło:  oto.dom

Salon nie tylko powinien być reprezentacyjny ale również funkcjonalny. Źródło: oto.dom

Malując salon warto pamiętać, że pomieszczenie powinno wyglądać elegancko lecz nieprzytłaczająco. Kolory więc nie powinny być nachalne. Salon pełni funkcję reprezentacyjną i funkcjonalną.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Świąteczny stół 2017
Do świąt Bożego Narodzenia zostało już naprawdę niewiele czasu, warto zatem pomyśleć jak ustroić stół na zbliżające się świata. czytaj więcej »
Zabawa światłem
Oświetlenie w pomieszczeniu pełni przede wszystkim funkcję użytkową, jednak odpowiednio dobrane może pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie oraz odmienić wnętrze. czytaj więcej »
Stoły, stoły i stoliki czyli jak wybrać odpowiedni stół do salonu?
Od wieków stół stanowi swoisty symbol więzi pomiędzy rodzina. To właśnie przy stole najczęściej spotykamy się czy to przy niedzielnych obiadach, czy przyjęciach urodzinowych. czytaj więcej »
Pokój dzienny
Pokój dzienny (ang. living room), to główny pokój mieszkania. Nazywa się również pokojem gościnnym, czasem salonem. W każdym razie mam na myśli ten pokój, w którym najczęściej przebywa rodzina, goście, gdzie jest często telewizor i nierzadko jest to największe pomieszczenie Twojego domu czy mieszkania. czytaj więcej »