1. Wanna w sypialni • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

30

08.2012

Wanna w sypialni

Wanna w sypialni brzmi raczej mało zachęcająco. Nie oceniajcie jednak po pozorach. Aby przedsięwzięcie miało rację bytu, należy je dużo wcześniej zaplanować. Posiadanie wanny w sypialni wymaga trzymania się ściśle określonego planu.

Wanna w sypialni. Źródło: portal florestyczny.pl

Wanna w sypialni. Źródło: portal florestyczny.pl

Wanna w sypialni może wyglądać niesamowicie pod warunkiem, że cała aranżacja będzie odpowiednio przemyślana a wanna będzie dodatkiem i uzupełnieniem wystroju. W tym celu, całe wnętrze musimy utrzymać w podobnej tonacji.

Wanna w sypialni. Źródło: inspir

Wanna w sypialni. Źródło: inspir

Wybierając wannę pamiętajmy, że przez cały czas musi ona być w idealnym stanie. Wybierajmy wannę wykonaną z materiałów, które ułatwiają utrzymanie czystości. Najlepiej, aby wanna nie był standardowa: im bardziej wyszukany kształt tym lepiej.

Wanna w sypialni. Źródło: tapetus.pl

Wanna w sypialni. Źródło: tapetus.pl

Minusem takiego rozwiązania jest pozbawienie prywatności przy kąpieli. Dlatego takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w przypadku singli, którzy nie mogą narzekać na brak prywatności i wolnej przestrzeni. Kolejnym minusem są niestety koszty związane z całym przedsięwzięciem. Aby wanna nie była tylko ozdobą, musimy przenieść całą instalację wodną.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Feng shui czyli ład i porządek
Dziś zaczerpnęłam inspiracji ze Wschodu i postanowiłam napisać o sypialni. Skojarzyło mi się, że sypialnia to szczególne miejsce, wiec dlaczego by nie urządzić jej zgodnie z zasadą feng shui? czytaj więcej »
Pastelowe dodatki do sypialni
Delikatne pastele, jasne zielenie itd. to idealne a do tego modne kolory w aranżacji wnętrz. czytaj więcej »
Idealny pokój
Pokój, który jest dobrze urządzony, musi posiadać meble o różnych kształtach tzn. musi w nim być coś dużego ,wysokiego, małego. czytaj więcej »
Jak kolor do sypialni?
Wybierając kolor do sypialni powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami. Kolor powinien podkreślać nasz indywidualizm, temperament oraz upodobania. czytaj więcej »