1. Wyspa kuchenna • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

13

09.2012

Wyspa kuchenna

Wyspa kuchenna to duża wolnostojąca szafka, która stoi oddzielnie od reszty mebli. Najczęściej sprawdza się w dużych wnętrzach w kuchniach zamkniętych bądź otwartych

Dopasuj wyspę kuchenna do wymiarów pomieszczenia. Źródło: limetti.pl

Dopasuj wyspę kuchenna do wymiarów pomieszczenia. Źródło: limetti.pl

Zaletą wyspy kuchennej jest fakt, że pracujemy w wolnej przestrzeni. Nie obawiając się ze przez naszą nieuwagę poplamimy ścianę świeżo wyciskanym sokiem. Kolejną ważną zaleta jest to, że pracujemy przy niej nie mając przed sobą żadnej ściany tylko wolną przestrzeń na salon bądź jadalnię. W taki prosty sposób ułatwiamy sobie kontakt z innymi domownikami.

Wyspa kuchenna. Źródło: inspiracje do domu

Wyspa kuchenna. Źródło: inspiracje do domu

Jeżeli lubimy prace zespołowa albo nasze dzieci uwielbiają nam pomagać przy przygotowywaniu potraw mamy większe pole manewru. Wyspa kuchenna umożliwia na wykonywaniu pracy nawet paru osobom jednocześnie.

Wyspa kuchenna najlepiej sprawdza się w dużych pomieszczeniach. Źródło: modnewnętrza

Wyspa kuchenna najlepiej sprawdza się w dużych pomieszczeniach. Źródło: modnewnętrza

Zanim zdecydujemy się na wyspę kuchenną przeanalizujmy jej wymiary i ustawienie. Wyspa kuchenna ma za zadanie ułatwić nam pracę poprzez swobodny dostęp do niej jak i do innych sprzętów kuchennych. Powinna być ustawiona tak, aby nie utrudniać nam komunikacji miedzy sobą. Jej wielkość zależy przede wszystkim od wielkości wnętrza, ale nie tylko. Wyspa kuchenna powinna być dostosowana także do osób które będą z niej korzystały

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Kuchnia wraz z jadalnia:  idealne połączenie
Kuchnia to często serce domu, jak mawiają ci, którzy lubią spędzać czas w kuchni. Niezależnie czy w tym czasie gotują czy delektują się kawa z sąsiadką. czytaj więcej »
Podłoga w kuchni czy to klucz do sukcesu?
Wielokrotnie pisałam o wystroju kuchni, zastanawiałam się co czyni ją klimatyczna? Czasem są to meble, kolor ścian lub bibeloty lub firanki. Czy kiedykolwiek zwracacie uwagę na podłogę? czytaj więcej »
Biała kuchnia
Większość z nas wielokrotnie staje przed dylematem na jaki kolor pomalować kuchnie? czytaj więcej »
Idealny zlewozmywak
W aranżacji wnętrz każdy szczegół jest ważny. Dlatego dziś postanowiłam napisać o może z pozoru banalnej rzeczy ale niezbędnej w każdej kuchni. Mowa oczywiście o zlewozmywaku czytaj więcej »