1. Sypialnia na poddaszu • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

19

09.2012

Sypialnia na poddaszu

Kluczem do sypialni na poddaszu jest dobry projekt i solidne wykonanie. Oprócz dobrego planu powinniśmy dysponować dość dużą powierzchnią

Styl minimalistyczny. Źródło: .urządzanie domu.intro

Styl minimalistyczny. Źródło: .urządzanie domu.intro

Aby sypialnia na poddaszu była zadowalająca powinna być na tyle duża żeby oprócz łóżka pomieściła inne niezbędne meble takie jak toaletka czy stolik kawowy. Oczywiście oprócz mebli niemniej ważnym w aranżacji sypialni jest oświetlenie. Najlepiej jeżeli mamy możliwość naświetlenia sypialni w naturalny sposób. Tu pomocne okażą się okna im większe tym lepiej. Jeżeli jednak nie możemy sobie z różnych przyczyn pozwolić sobie na duże okna zastąpmy je oświetleniem sztucznym. Oczywiście nie musi być to bardzo jasne światło wystarczy takie przy którym wykonamy niezbędne czynności.

W sypialni na poddaszu dość łatwo o komfortowy styl. Samo poddasze narzuca nam aranżację. Jednak do podkreślenia cech poddasza można uwypuklić skosy i elementy konstrukcyjne dachu, pozostawiając je w kolorze drewna.

Sypialnia na poddaszu. Źródło: dom.pl

Sypialnia na poddaszu. Źródło: dom.pl

Najbardziej idealnym rozwiązaniem na sypialnię na poddaszu wydają się te, które mają mniejsze skosy. Pamiętajmy że im większy skos tym większy koszt mebli. W niektórych przypadkach nie możemy sobie pozwolić na meble o standardowych wymiarach i pozostaje nam jedynie zamówić meble na wymiar. Co oczywiście zawyża koszt wyposażenia sypialni.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Feng shui czyli ład i porządek
Dziś zaczerpnęłam inspiracji ze Wschodu i postanowiłam napisać o sypialni. Skojarzyło mi się, że sypialnia to szczególne miejsce, wiec dlaczego by nie urządzić jej zgodnie z zasadą feng shui? czytaj więcej »
Pastelowe dodatki do sypialni
Delikatne pastele, jasne zielenie itd. to idealne a do tego modne kolory w aranżacji wnętrz. czytaj więcej »
Idealny pokój
Pokój, który jest dobrze urządzony, musi posiadać meble o różnych kształtach tzn. musi w nim być coś dużego ,wysokiego, małego. czytaj więcej »
Jak kolor do sypialni?
Wybierając kolor do sypialni powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami. Kolor powinien podkreślać nasz indywidualizm, temperament oraz upodobania. czytaj więcej »