1. Gabinet w domu • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

21

09.2012

Gabinet w domu

W chwili, gdy nasza praca przenosi się do domu powinniśmy pomyśleć o miejscu gdzie będziemy ją wykonywać. Idealny byłby oddzielny pokój gdzie moglibyśmy urządzić gabinet. Ale co jeżeli nie jesteśmy w stanie wygospodarować oddzielnego pomieszczenia? W takim przypadku najlepszym miejscem będzie pokój dzienny, gdzie nawet często dzwoniący telefon nie powinien przeszkadzać

Pokój dzienny, żeby sprawdził się zarówno w roli gabinetu powinien być zamknięty. Tak żebyśmy mieli możliwość choć na chwile oddzielić się od reszty domowników

Biuro w domu. Źródło: elcastillo.hu

Biuro w domu. Źródło: elcastillo.hu

A gdzie ustawimy biurko?
Biurko, czyli centrum dowodzenia powinniśmy ustawić raczej po boku pokoju tak, aby nie skupiało na sobie zbyt dużej uwagi. Jeżeli jest to możliwe to ustawmy je przy oknie, które nie wychodzi na ulicę. Hałas, który dochodzi zza okna może a nawet na pewno będzie nas rozpraszać. Dobrym rozwiązaniem jest tez parawan przy pomocy którego możemy się lekko odseparować od zamieszania panującego w domu.

Biuro w salonie. Źródło: domosfera.pl

Biuro w salonie. Źródło: domosfera.pl

Wiadomo nie od dziś że kolory mają wpływ na samopoczucie jak i pobudzają do działania. Zatem kolory ścian nie powinny być jaskrawe a raczej spokojne i pastelowe. Biurko natomiast powinno posiadać wiele szuflad tak, aby łatwo można było w nim przechowywać dokumenty. Przydatne są również plastikowe pojemniki z segregatorami. Do biurka oczywiście niezbędne jest krzesło wybierzmy te z regulacją wysokości i i ergonomiczne, dopasowujące się do kształtu pleców, oparcie.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »