1. Jak urządzić sypialnie? • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

05

10.2012

Jak urządzić sypialnie?

W sposób w jaki chcemy urządzić sypialnie w dużej mierze powinien zależeć od nas. Bo to właśnie my będziemy spędzać tu czas czy to na czytaniu czy po prostu na odpoczywaniu. Powinniśmy pomyśleć o tym żeby sypialnia była wygodna i wpływała na nas relaksująco po długim dniu pracy.

Pamiętajmy, że sypialnia to jedyne miejsce w domu gdzie możemy się schować i odpocząć. I to właśnie jej styl i kolorystyka powinna wpływać na nas relaksująco zapewniając nam spokojny sen. Dlatego tak ważne jest, aby nie lekceważyć wystroju tego szczególnego pomieszczenia.

Ilu ludzi tyle gustów:
Styl klasyczny przez wielu jest uważany za wiecznie modny. Stonowane barwy, odcienie szarości i harmonia aranżacja to cechy które dominują w stylu klasycznym. Całość powinna być naturalna i spójna.

Styl klasyczny. Źródło: 123Rf

Styl klasyczny. Źródło: 123Rf

Styl rustykalny to przede wszystkim naturalne materiały, żywe florystyczne wzory i ciężkie drewniane meble. Idealny styl dla osób które chcą choć na chwile uciec od zgiełku codziennego życia.

Styl rustykalny. Źródło: e-mieszkaie.pl

Styl rustykalny. Źródło: e-mieszkaie.pl

Styl glamour cieszy się popularnością wśród osób ceniących sobie luksus i wygodę. To przede wszystkim odcieni czerwieni flamenco z blaskiem kryształowych naczyń.

Styl glamour.  Źródło :dom.pl

Styl glamour. Źródło :dom.pl

A co możemy znaleźć w blasku neonowy? To propozycja dla tych którzy cenią sobie wielkomiejską atmosferą ze światłami neonów. Tu mogą zagościć geometryczne kształty skąpane w fluorescencyjnych odcieniach.

Styl neonowy. Źródło: e-sciany.pl

Styl neonowy. Źródło: e-sciany.pl

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Feng shui czyli ład i porządek
Dziś zaczerpnęłam inspiracji ze Wschodu i postanowiłam napisać o sypialni. Skojarzyło mi się, że sypialnia to szczególne miejsce, wiec dlaczego by nie urządzić jej zgodnie z zasadą feng shui? czytaj więcej »
Pastelowe dodatki do sypialni
Delikatne pastele, jasne zielenie itd. to idealne a do tego modne kolory w aranżacji wnętrz. czytaj więcej »
Idealny pokój
Pokój, który jest dobrze urządzony, musi posiadać meble o różnych kształtach tzn. musi w nim być coś dużego ,wysokiego, małego. czytaj więcej »
Jak kolor do sypialni?
Wybierając kolor do sypialni powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami. Kolor powinien podkreślać nasz indywidualizm, temperament oraz upodobania. czytaj więcej »