1. Jesienna kuchnia • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

25

10.2012

Jesienna kuchnia

Gdy jesień za oknem warto pomyśleć o zmianie wystroju w domu. Nie znaczy to że musimy wymieniać od razu wszystkie meble, wystarczy jeżeli zmienimy aranżacje. Na początek pomyślmy nad kolorem ścian w późniejszym etapie o dekoracjach. Dotyczy to wszystkich pomieszczeń a w szczególności kuchni. Kuchnia to miejsce w której spędzamy dość dużo czasu czy to na przygotowywaniu posiłków czy na ich konsumpcji.

Kolorowa kuchnia. Źródło: e-mieszkanie.pl

Kolorowa kuchnia. Źródło: e-mieszkanie.pl

Niektórzy słusznie uważają że kuchnia to serce domu bo to właśnie w tym pomieszczeniu spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia na gotowaniu , spożywaniu posiłków jak i na przyjmowaniu gości. Dlatego jej wygląd jak i funkcjonalność jest tak ważna. Urządzając kuchnie nie zapomnijmy o jej wyposażeniu, które powinno być dopasowane do naszych potrzeb. Im bardziej przystosujemy kuchnie do naszych potrzeb tym lepiej. Nie ma nic gorszego niż spędzanie czasu w miejscu, którego się nie lubi.

Kolorowa kuchnia. Źródło: urządzamy.pl

Kolorowa kuchnia. Źródło: urządzamy.pl

Jeżeli lubimy kolory to dlaczego by nie pomalować kuchni na intensywne barwy jesieni? Jesienna kuchnia pomalowana żywymi kolorami z odpowiednio dobranymi dodatkami sprawi, że będziemy czuć się w niej lekko i dobrze. W pomieszczeniu w którym lubimy przebywać nie straszne nam będzie przygotowywanie posiłków nawet dla dwudziestu osób J. . Bo cóż innego może wpłynąć pozytywnie na Twoje nastawienie, jeśli nie kolorowo i zabawnie zaaranżowane wnętrza. Jesienne kolory i dobrze dobrane wzory kwiatowe zmienią każde pomieszczenie nie do poznania. Nie zapomnijmy o dodatkach florystycznych chociażby przy oknie kuchennym.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Kuchnia wraz z jadalnia:  idealne połączenie
Kuchnia to często serce domu, jak mawiają ci, którzy lubią spędzać czas w kuchni. Niezależnie czy w tym czasie gotują czy delektują się kawa z sąsiadką. czytaj więcej »
Podłoga w kuchni czy to klucz do sukcesu?
Wielokrotnie pisałam o wystroju kuchni, zastanawiałam się co czyni ją klimatyczna? Czasem są to meble, kolor ścian lub bibeloty lub firanki. Czy kiedykolwiek zwracacie uwagę na podłogę? czytaj więcej »
Biała kuchnia
Większość z nas wielokrotnie staje przed dylematem na jaki kolor pomalować kuchnie? czytaj więcej »
Idealny zlewozmywak
W aranżacji wnętrz każdy szczegół jest ważny. Dlatego dziś postanowiłam napisać o może z pozoru banalnej rzeczy ale niezbędnej w każdej kuchni. Mowa oczywiście o zlewozmywaku czytaj więcej »