1. Siłownia w domu • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

26

11.2012

Siłownia w domu

Praca i codzienne obowiązki sprawiają że mamy coraz mniej czasu by zadbać o siebie. Jeżeli brakuje Tobie wyłącznie czasu na dojazdy do klubów wystarczy małe przemeblowanie i możesz zacząć trenować w domu. Eksperci zgodnie twierdzą że wykonywanie nawet tych najprostszych ćwiczeń może znacznie wpłynąć na sylwetkę.

Domowa siłownia. Źródło; e-mieszkanie.pl

Domowa siłownia. Źródło; e-mieszkanie.pl

Urządzając mini siłownię w domu będziesz w stanie pogodzić pracę, obowiązki domowe i z pewnością znajdziesz czas również dla siebie. Wystarczy żebyś codziennie przez trzydzieści minut sumiennie ćwiczył a Twoje ciało zmieni się nie do poznania. Jednak, aby cieszyć się takim rozwiązaniem należy spełnić parę warunków.

Domowa siłownia. Źródło; gazeta.dom.pl

Domowa siłownia. Źródło; gazeta.dom.pl

Najważniejsza jest podłoga: podłoga powinna cechować się dużą odpornością na uderzenia, oprócz tego dobrze gdyby była antypoślizgowa. Oczywiście nie powinna stawiać oporu przy sprzątaniu :) zatem wybierzmy podłogę łatwą w utrzymaniu porządku, odporną i antypoślizgową. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być podłoga korkowa która nie tylko jest elastyczna ale również tłumi dźwięk.

Domowa siłownia. Źródło; fitOpl

Domowa siłownia. Źródło; fitOpl

Jeżeli chodzi o sprzęt to najczęściej spotykanym sprzętem jest rowerek treningowy. Oczywiście atlas wielofunkcyjny tu jednak musimy się liczyć z tym ze zajmie nam dużo miejsca. Decydując się na trening w domu warto także zaopatrzyć się w parę hantli.

Domowa siłownia. Źródło;muratordom.pl

Domowa siłownia. Źródło;muratordom.pl

Dla pań najlepszym sprzętem jest orbitrek który działa na całe ciało od nóg po klatkę piersiową. Tak samo jak bieżnia dzięki której spalimy niepotrzebne kalorie rzeźbiąc przy okazji uda i pośladki.

Domowa siłownia. Źródło; polki.pl

Domowa siłownia. Źródło; polki.pl

Decydując się na siłownie domową nie możemy zapomnieć o tradycyjnych ćwiczeniach takich jak pompki, brzuszki jak i przysiady. Najważniejsze jest to żebyśmy wykonywali jak najwięcej powtórzeń. Ćwicząc regularnie po jakimś czasie na pewno stracimy na wadze i poprawimy swoja kondycje, a co za tym idzie samopoczucie...

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem
Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. czytaj więcej »
Zmień coś przed jesienią
Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. czytaj więcej »