1. Pokój kąpielowy • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

28

11.2012

Pokój kąpielowy

Stworzenie luksusowej łazienki nie jest niczym trudnym pod warunkiem, że posiadamy odpowiednie zaplecze finansowe. Oprócz tak przyziemnych rzeczy jak pieniądze powinniśmy dysponować dość dużym pomieszczeniem. Jeżeli spełniamy te dwa warunki możemy w domowym zaciszu stworzyć prawdziwe SPA

Pokój kąpielowy. Źródło: polki.pl dom

Pokój kąpielowy. Źródło: polki.pl dom

Luksusowa łazienka, czyli tak zwany pokój kąpielowy powinien posiadać taką wannę, w której naprawdę się zrelaksujemy. Bardzo modne w ostatnim czasie stało się umieszczanie wanny w centralnym miejscu łazienki. Nie powinna być to oczywiście tradycyjna wanna. Wanna powinna być przestronna oraz posiadać funkcję hydromasażu, która dodatkowo wzmocni nasz relaks.

Pokój kąpielowy. Źródło: weranda

Pokój kąpielowy. Źródło: weranda

Odpowiednią wanną do pokoju kąpielowego jest na pewno wanna z telewizorem. Karim Rashid zaprojektował wannę dla tych którzy uwielbiają długie kąpiele przy oglądaniu filmu. Wanna z telewizorem to połączenie luksusu i elegancji.

Wanna z telewizorem. Źródło: wnętrza.webzine.pl

Wanna z telewizorem. Źródło: wnętrza.webzine.pl

Dla tych, co cenią sobie wygodę z nowoczesnym designem Splinter Works zaprojektował wannę która w swych kształtach bardziej przypomina liść niż tradycyjna wannę. Dodatkowym atutem jest fakt że wanna wykonana jest włókna węglowego co czyni ja trwalszą a jednocześnie lekką. Wannę mocuję się za pomocą stalowych uchwytów. Dzięki subtelnym kształcie ta wisząca wanna nadaję wnętrzu lekkości, delikatności przy czym jest luksusowa.

Wisząca wanna. Źródło: e-łazienki.pl

Wisząca wanna. Źródło: e-łazienki.pl

W nowoczesnym pokoju kąpielowym nie powinno zabraknąć nowinek technologicznych. Tak wiec wodna komora relaksacyjna również powinna znaleźć swoje miejsce w pokoju kąpielowym. Komora o ultranowoczesnym, designerskim kształcie umożliwia swobodne unoszenie się na wodzie. Dzięki czemu możemy w dość nietypowy sposób odpocząć i choć na chwilę znaleźć się w innej krainie. Dodatkowo komora wodna jest wyposażona w system audio a zmieniające się światło umożliwi odnalezienie spokoju i relaksu.

Wodna komora relaksacyjna. Źródło: beauty

Wodna komora relaksacyjna. Źródło: beauty

Oprócz niezbędnych sprzętów sanitarno- kąpielowych pokój kąpielowy powinien być urządzony zgodnie z naszymi oczekiwaniami jak i obecnym stylem pomieszczenia. Ważnym elementem w łazience są również meble które powinny być odpowiednio stylizowane. Pamiętajmy aby zachować równowagę po miedzy sprzętami i meblami.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl Prowansalski w łazience
Styl prowansalski znany jest już od lat. Styl pochodzi z regionów Francji i natchniony jest otaczającą przyrodą, lazurowym wybrzeżem czy polami lawendowymi. Aranżując pomieszczenia w stylu prowansalskim skupmy się na delikatnych odcieniach żółci, czytaj więcej »
Łazienka dla kobiet
Zastanówmy się czy łazienka specjalnie przystosowana dla kobiet powinna być jakaś szczególna? czytaj więcej »
Oświetlenie w łazience – podstawy
Oświetlenie w łazience ma duże znaczenie ze względu na rodzaj czynności, jakie w łazience wykonujemy: np. golenie, makijaż. Zobacz jak prawidłowo oświetlić łazienkę. czytaj więcej »
Wanna w podłodze
Wanna w podłodze wymaga dość dużo miejsca dlatego najlepiej już na pierwszym etapie budowy domu zamieścić ją w planach. czytaj więcej »