1. Mała choinka • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

03

12.2012

Mała choinka

Dla każdego z nas choinka to główny element dekoracyjny w świąteczne dni. Jej najistotniejszy element to przyozdobienie: bombkami, papierowymi ozdobami, piernikami, lampki oraz łańcuchami. To w jaki sposób ustroimy choinkę zależy wyłącznie od naszej wyobraźni i gustu.

Mała choinka.  Źródło: koloriwnetrza.pl

Mała choinka. Źródło: koloriwnetrza.pl

Tego samego niestety nie można powiedzieć o... drzewku świątecznym. Tu jesteśmy uzależnieni od naszych możliwości lokalowych. Gdy nie posiadamy dużego pomieszczenia i nie możemy pozwolić sobie na dużą choinkę wybierzmy taką, żeby zmieściła się w pokoju nie utrudniając przy tym swobody poruszania się. Pamiętajmy, że małą choinkę również możemy ustroić i na pewno będzie stanowić piękną świąteczną dekorację.

Aranżacja domu w święta Bożego Narodzenia. Źródło: muratordom.pl

Aranżacja domu w święta Bożego Narodzenia. Źródło: muratordom.pl

Jeżeli masz małe mieszkanie to dodatkowym elementem dekoracyjnym oprócz choinki może stać się stół przy którym wraz z rodziną zasiądziesz przy świątecznej kolacji. Przy dekoracji stołu pamiętajmy o obrusie który niekoniecznie musi być biały. Jednakże gdy połączymy biel z czerwienią przy minimalnym ustrojeniu stołu uzyskamy pełen elegancji świąteczny stół. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do obejrzenia filmiku pod tytułem” Jak nakryć świąteczny stół?”

Aranżacja stołu wigilijnego. Źródło:  wedwoje.pl

Aranżacja stołu wigilijnego. Źródło: wedwoje.pl

W naszym świątecznym wnętrzu nie powinno zabraknąć tradycyjnych stroików, świec oraz szopek. Możesz postawić je zarówno na komodzie jak i kominku. Nie zapomnij o ustrojeniu drzwi wiecem adwentowym. Taki wieniec możesz wykonać samodzielnie wystarczy że do owalnego stelaża poprzypinasz zielone gałązki.Gdy już uporamy się z nadaniem kształtu wieńcowi możemy zacząć go stroić ozdobami świątecznymi. Jeżeli nie mamy na to czasu to w każdej kwiaciarni dostaniemy przed światami wieniec adwentowy.

Wracając do choinki nawet mała i z pozoru niepozorna choinka możne stać się i stanie się ozdoba naszego salonu. Wystarczy że troszkę użyjemy wyobraźni przy strojeniu naszego drzewka świątecznego...

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »