1. Idealna sypialnia to taka, która spełni Twoje wymagania • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

04

12.2012

Idealna sypialnia to taka, która spełni Twoje wymagania

Sypialnia, w której każdy powinien czuć się dobrze nie zależnie od stylu powinna stanowić azyl i miejsce odpoczynku. Jak już zapewne wiecie w sypialni spędzamy jedną trzecią z naszego życia. To duża część naszego życia, dlatego powinniśmy zadbać, aby to miejsce było funkcjonalne i służyło właściwemu odpoczynkowi.

Idealna sypialnia: Źródło: stylowe wnętrze Twojego domu

Idealna sypialnia: Źródło: stylowe wnętrze Twojego domu

Oczywiście urządzając sypialnię powinniśmy kierować się wyłącznie własnymi potrzebami mając na uwadze charakter tego pomieszczenia. Sypialnia jak sama nazwa wskazuje ma służyć do spania ale czy zawsze tylko do tego celu nam służy? Sypialnia oprócz swej oczywistej funkcji powinna posiadać dodatkowe udogodnienia, które stanowić będą o naszej wygodzie i odpoczynku jak i odcięciu się od świata.

Idealna sypialnia: Źródło: wklejki

Idealna sypialnia: Źródło: wklejki

Odpowiednie oświetlenie to ważny element wspomagający funkcjonalność naszej sypialni. Jest to oczywiście dodatkowy koszt jednakże efekt końcowy będzie tego wart. Pamiętajmy, że nic tak nie podkreśla walorów wnętrza jak odpowiednio dobrane oświetlenie. A jest ono szczególnie ważne w sypialni. Jak podkreślają projektanci w sypialni może być nawet kilka źródeł światła w dowolnym miejscu i nie oznacza to że zawsze muszą umiejscowione być na suficie.

Idealna sypialnia: Źródło: domosfera.pl

Idealna sypialnia: Źródło: domosfera.pl

Istotnym elementem w sypialni jest porządek. Nic tak nie dekoncentruje jak bałagan i nieład. Dlatego w każdej sypialni powinien znajdować się regał bądź szafka. Dobrym pomysłem jest szafka z przesuwanymi drzwiami. Drzwi przesuwne zajmują mniej miejsca niż tradycyjnie uchylne, a dodatkowo mogą stanowić element dekoracyjny w pokoju. Dzięki niej każda nawet ta najbardziej z błahych rzeczy znajdzie swoje miejsce. A nasza sypialnia będzie taka, jaką chcemy żeby była.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Feng shui czyli ład i porządek
Dziś zaczerpnęłam inspiracji ze Wschodu i postanowiłam napisać o sypialni. Skojarzyło mi się, że sypialnia to szczególne miejsce, wiec dlaczego by nie urządzić jej zgodnie z zasadą feng shui? czytaj więcej »
Pastelowe dodatki do sypialni
Delikatne pastele, jasne zielenie itd. to idealne a do tego modne kolory w aranżacji wnętrz. czytaj więcej »
Idealny pokój
Pokój, który jest dobrze urządzony, musi posiadać meble o różnych kształtach tzn. musi w nim być coś dużego ,wysokiego, małego. czytaj więcej »
Jak kolor do sypialni?
Wybierając kolor do sypialni powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami. Kolor powinien podkreślać nasz indywidualizm, temperament oraz upodobania. czytaj więcej »