1. Łóżko jako najważniejszy element sypialni • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

04

12.2012

Łóżko jako najważniejszy element sypialni

Trudno w to uwierzyć, ale niemal 1/3 życia spędzamy w łóżkach. Taka ilość czasu oznacza całką sporą część naszego życia. Nic zatem dziwnego, że przywiązujemy dużą wagę do tego jakie łóżko wybrać do spania, co robimy w łóżku, jak dużą mamy sypialnię, a także, a może przede wszystkim, z kim dzielimy nasze łóżko :-)

Najważniejsze jest łóżko. Źródło: polki.pl

Najważniejsze jest łóżko. Źródło: polki.pl

Producenci łóżek wprowadzają i oferują wiele nowatorskich, mniej lub bardziej udanych rozwiązań, by poprawić komfort naszego wypoczynku i snu. I tak mamy łóżka wodne, futony (łóżka japońskie, w formie materacy), piankowe z możliwością "pamiętania" ułożenia naszego ciała na nim, materace poduszkowe, łóżka z możliwością ustawienia twardości i wiele innych. Niezależnie od tych rozwiązań, przy wyborze łóżka należy kierować się pewnymi podstawowymi zasadami.

Najważniejsze jest łóżko. Źródło: trendz.pl

Najważniejsze jest łóżko. Źródło: trendz.pl

Pierwsza z nich to rozmiar łóżka. Ten parametr zdecydowanie najbardziej zależy od rozmiaru pokoju, do którego wstawimy łóżko. Osobiście, najbardziej podobają się duże obszerne łóżka, które wpasowują się w pokoik. W końcu to łóżko jest najważniejsze w sypialni, prawda?

Najważniejsze jest łóżko. Źródło: dekonatoriatv.pl

Najważniejsze jest łóżko. Źródło: dekonatoriatv.pl

Drewniany stelaż z materacem, pomimo swych wszystkich was i nieudogodnień, nadal pozostaje jednym z najlepszych rozwiązań z dostępnych na rynku. Głównym czynnikiem w doborze materaca jest jego elastyczność, twardość, giętkość. Jednak dobór optymalnego rozwiązania, zależy już od indywidualnych upodobań. To tak jak z herbatą, jedni słodzą dwie łyżeczki, inni wcale.

Najważniejsze jest łóżko. Źródło: domowladni.pl

Najważniejsze jest łóżko. Źródło: domowladni.pl

Podczas zakupów, spokojnie i długo przebierajcie w ofertach. Opierajcie się pokusom, by kupić od razu i mieć problem z głowy. Pamiętajcie, że łóżko i materac to zakup na długie lata, nie na chwilę

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Feng shui czyli ład i porządek
Dziś zaczerpnęłam inspiracji ze Wschodu i postanowiłam napisać o sypialni. Skojarzyło mi się, że sypialnia to szczególne miejsce, wiec dlaczego by nie urządzić jej zgodnie z zasadą feng shui? czytaj więcej »
Pastelowe dodatki do sypialni
Delikatne pastele, jasne zielenie itd. to idealne a do tego modne kolory w aranżacji wnętrz. czytaj więcej »
Idealny pokój
Pokój, który jest dobrze urządzony, musi posiadać meble o różnych kształtach tzn. musi w nim być coś dużego ,wysokiego, małego. czytaj więcej »
Jak kolor do sypialni?
Wybierając kolor do sypialni powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami. Kolor powinien podkreślać nasz indywidualizm, temperament oraz upodobania. czytaj więcej »