1. Bujane łóżko • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

05

12.2012

Bujane łóżko

Łózko to nie tylko materac i rama. Łóżko powinno świadczyć o naszym stylu i upodobaniach. Odpowiedni wybór łóżka zapewni nam wygodę jak i komfort.
Na rynku pojawiają się coraz to nowsze modele łóżek. Pytanie tylko czy takie modele mogą nam zapewnić odpoczynek przez całą noc.

Bujane łózko. Źródło: e-mieszkanie.pl

Bujane łózko. Źródło: e-mieszkanie.pl

Jednym z nowych modeli jest łóżko bujane. Projektanci bujanego łóżka chcieli zapewnić użytkownikom komfort przez powrót do dzieciństwa.

Bujane łózko. Źródło: modnewnętrza

Bujane łózko. Źródło: modnewnętrza

Łóżko bujane zapewnia nam wygodę jak i bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu korków gumowych łóżko jest również stabilne i w każdej chwili możemy je zatrzymać. Zatem z jednej strony jest tradycyjnym łóżkiem, a z drugiej kołyską.

Bujane łózko. Źródło: chce.to

Bujane łózko. Źródło: chce.to

Producenci łóżka zapewniają że ich produkt jest w stanie dopasować się do każdego wnętrza. Zgodnie z producentami, szkielet łóżka, wykonany ze stali węglowej może być, wymieniony na drzewo. Dzięki czemu łózko łatwo dopasować do wystroju wnętrza.

Bujane łózko. Źródło: luxlux

Bujane łózko. Źródło: luxlux

Zgodnie z zamysłem łóżko może być wykorzystane w sypialni jak i w ogrodzie. Łóżko dzięki swoim kształtom ułatwia nam wypoczynek. Może służyć zarówno do spania, odpoczynku jak i medytacji.

Bujane łózko. Źródło: zaciszedomowe

Bujane łózko. Źródło: zaciszedomowe

Łóżko również przykuwa oko dzięki niestandardowym kształtom i funkcją. Do bujanego łózko możemy zakupić drewniane siedzisko które na pewno ociepli trochę wnętrze nadając mu oryginalnego kształtu.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Feng shui czyli ład i porządek
Dziś zaczerpnęłam inspiracji ze Wschodu i postanowiłam napisać o sypialni. Skojarzyło mi się, że sypialnia to szczególne miejsce, wiec dlaczego by nie urządzić jej zgodnie z zasadą feng shui? czytaj więcej »
Pastelowe dodatki do sypialni
Delikatne pastele, jasne zielenie itd. to idealne a do tego modne kolory w aranżacji wnętrz. czytaj więcej »
Idealny pokój
Pokój, który jest dobrze urządzony, musi posiadać meble o różnych kształtach tzn. musi w nim być coś dużego ,wysokiego, małego. czytaj więcej »
Jak kolor do sypialni?
Wybierając kolor do sypialni powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami. Kolor powinien podkreślać nasz indywidualizm, temperament oraz upodobania. czytaj więcej »