1. Zestawy mebli • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

19

05.2011

Zestawy mebli

Czym jest zestaw mebli?

Zestaw mebli to połączenie wyrobów o różnych funkcjach, ale o podobnym przeznaczeniu. Meble takie najczęściej mają podobną estetykę wykonania, choć nie zawsze. Powstają jako projekt, którego celem jest stworzenie mebli do określonego typu pomieszczenia i jego przeznaczenia. W ten sposób powstają zestawy mebli do jadalni, sypialni, pokoju gościnnego i innych.

Poszczególne elementy zestawów mają wspólną cechę: można je łączyć według zasad logicznego podziału: wg rodzaju materiału, gatunku drewna, rodzaju wykończenia powierzchni, miejsca użytkowania mebli, okresu historycznego, w jakim powstały meble lub do którego meble swoją stylistykę nawiązują.

Kupując meble w zestawie oszczędzamy czas i pieniądze. Źródło: olx

Kupując meble w zestawie oszczędzamy czas i pieniądze. Źródło: olx

Komplet wypoczynkowy

Może powstać z połączenia dwóch, trzech foteli lub dwóch sof i temu podobnych mebli. Zestaw wypoczynkowy może równie dobrze powstać z połączenia pufy, sofy i fotela. Tutaj różnorodność ograniczona właściwie tylko jest naszą wyobraźnią.
Zobacz zestawy wypoczynkowe w ofercie salonu

Komplet do jadalni

Najczęściej składa się ze stołu i krzeseł. Zarówno stoły jak i krzesła do kuchni są specjalnie do siebie dobierane pod względem kolorystycznym, estetycznym, wizualnym, jak i funkcjonalnym.

Zestawy do salonu to od zawsze najbardziej prestiżowa kompilacja spośród kompletów mebli. Zestaw musi harmonijnie wpisywać się w wystrój, a jednocześnie subtelnie go uzupełniać indywidualnym charakterem. Zestawy do salonu to najczęściej połączenie stołów z krzesłami.
Zobacz zestawy mebli i krzeseł w ofercie salonu

Czy warto kupować zestawy mebli?


Naszym zdaniem warto. Kupując zestaw nie musisz się martwić o dobór krzeseł do stołu - robimy to za Ciebie oferując gotowe zestawy.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »