1. Lake Flato Architectcs • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

21

12.2012

Lake Flato Architectcs

Firma Lake Flato Architectcs pochodzi z San Antonio. Projektanci tej nowoczesnej firmy koncentrują się na gospodarce zarówno przestrzeni publicznych, jak i komercyjnych oraz mieszkalnych.

Dom w drewnie. Źródło: 2modernblog

Dom w drewnie. Źródło: 2modernblog

Pokażemy Wam jeden z ich ostatnich projektów: dom Leed Platinum położony w Leon Springs, w Teksasie, blisko San Antonio. Rezydencja licząca blisko 600 metrów kwadratowych należy do nowoczesnej pary, którzy pracują na wysoko wyspecjalizowanych stanowiskach. Mieli oni prostą i konkretną potrzebę: zaprojektować dom, który będzie trwały, który będzie miał możliwość spędzania czasu zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Ważne było również aby dom był wykonany w nowoczesnej, energooszczędnej stylistyce, z możliwością magazynowania wody deszczowej, ale jednocześnie, aby nie zabrakło w domu miejsca dla gości.

Dom w drewnie. Źródło: 2modernblog

Dom w drewnie. Źródło: 2modernblog

Efekt jest przeuroczy. W projekcie umiejętnie wymieszano różne gatunki drewna i kolorów tworząc ciepłą energetyzującą paletę kolorów. Taka kolorystyka i materiały bardzo dobrze wpływają na samopoczucie. W tym projekcie jednak, nie tylko kolory i użyte materiały mają duże znaczenie, ale także sposób, w jaki zaplanowano przestrzeń. Dom został tak zaprojektowany, by można było cieszyć się poranną kawą czy posiłkami zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.

Dom w drewnie. Źródło: 2modernblog

Dom w drewnie. Źródło: 2modernblog

Dach domu jest tak pochylony, by ułatwiał zbieranie wody deszczowej. Dom jest naprawdę genialnie pomyślany i żałuję, że nie mogę go osobiście odwiedzić!

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »