1. Jadalnia • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

27

12.2012

Jadalnia

Jadalnia to pomieszczenie bądź miejsce które łączy ze sobą kuchnię z salonem. Meble do jadalni powinny być zatem tak dobrane żeby nie odbiegały stylem od reszty pomieszczeń. Najczęściej staramy się ją tak urządzić żeby była elegancka i przyjemna dla oka.

Dobierając stół do jadalni zwróćmy uwagę na jego wykonanie. Źródło: e-mieszkanie.pl

Dobierając stół do jadalni zwróćmy uwagę na jego wykonanie. Źródło: e-mieszkanie.pl

Jadalnia dla wielu z nas jest sercem domu. To przecież w jadalni delektujemy się wspólnymi posiłkami jak i organizujemy niedzielne obiady. Powinna zatem być urządzona zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Zestaw stół i krzesła Z13. Źródło:Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Z13. Źródło:Sam-Net

Aby jadalnia była funkcjonalna powinna posiadać dość duży stół przy którym zmieści się co najmniej sześć krzeseł, przy którym domownicy jak i goście swobodnie zasiądą. Większość stołów posiada możliwość rozłożenia co jeszcze bardziej wypływa na nasz komfort. Szeroka gama kolorów jak i kształtów sprawia że wybór odpowiedniego stołu staje się łatwiejszy jak i przyjemniejszy.

Urządźmy jadalnie zgodnie z naszym poczuciem estetyki: Źródło: pin house

Urządźmy jadalnie zgodnie z naszym poczuciem estetyki: Źródło: pin house

Oczywiście stół nie może funkcjonować bez krzeseł. Tu również producenci stawiają na modną linie nie zapominając o wygodzie. Jeżeli dobierzemy odpowiedni wzór jak i kolorystykę to jesteśmy w stanie stworzyć ciekawą aranżację.

Zestaw stół i krzesła Z104. Źródło:Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Z104. Źródło:Sam-Net

Pamiętajmy o zachowaniu wolnego miejsca pomiędzy krzesłami. Rozmieszczając krzesła ustawmy je tak aby zachować troszkę wolnego miejsca pomiędzy krzesłami , tak aby biesiadnicy mogli swobodnie się poruszać.

Jeżeli chcemy aby nasz stół stał się jeszcze bardziej atrakcyjny zainstalujmy nad nim odpowiednie oświetlenie, które wprowadzi charakterystyczny klimat do naszej jadalni. Podkreślając atuty stołu jak i posiłków znajdujących się na nim.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »