1. Jak udekorować dom na zabawę karnawałową? • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

30

12.2012

Jak udekorować dom na zabawę karnawałową?

Myśląc o zabawie karnawałowej powinniśmy starannie przeanalizować listę goście dzięki temu będziemy mogli dobrać odpowiednie dodatki tworzące niecodzienny klimat.

Aranżacja stołu na zabawę karnawałową. Źródło: female.pl

Aranżacja stołu na zabawę karnawałową. Źródło: female.pl

Jeżeli planujemy niewielką ilość gości punktem centralnym naszego mieszkania stanie się stół, i to właśnie na nim powinniśmy skupić nasza uwagę. Żeby stół stał się wytworny wystarczy wyposażyć się w ozdoby pasujące do sytuacji jak świece, serwetki, a nawet świąteczna zastawę.

Jeżeli chcemy aby stół nabrał charakteru karnawałowego zamiast tradycyjnego obrusu wybierzmy błyszczącą tkaninę. Oprócz tego stół możemy ozdobić piórkami, brokatem, bądź konfetti. Nie zapomnij o ciekawych serwetkach, na stole porozrzucaj konfetti. Ustawiając talerze, rozmieść je tak, aby potrawy podobne do siebie nie stały blisko. Wtedy stworzysz efekt różnorodności dań.

Jak ustroić stół na zabawę karnawałową. Źródło: urządzamy.pl

Jak ustroić stół na zabawę karnawałową. Źródło: urządzamy.pl

Jeżeli zdecydujesz się na większa ilość gości oprócz przekąsek przygotuj miejsce do tańczenia i zabawy. Tu dobrym rozwiązaniem szczególnie w małych pomieszczeniach jest stół szwedzki.

Stół szwedzki. Źródło: wartoByć.pl

Stół szwedzki. Źródło: wartoByć.pl

Szwedzki stół jest popularną formą organizacji przyjęć jak i spotkań z przyjaciółmi. Dlatego że jedzenie nie przeszkadza w rozmowach jak i zabawie. Stół szwedzki jest więc w wielu sytuacjach bardzo wygodnym sposobem na zabawę karnawałową. Goście mogą o dowolnej porze i dowolnej chwili zjeść to, na co mają ochotę. Stół ustawiony w miejscu dostępnym ze wszystkich stron tak aby był dostępny dla wszystkich uczestników zabawy.

Wystrój domu w karnawale. Źródło: Step-by-step

Wystrój domu w karnawale. Źródło: Step-by-step

Gdy zdecydujemy się na taką konwencję zabawy nie zapomnijmy o przystrojeniu pomieszczenia, gdzie będzie odbywała się zabawa.

Jeżeli chcemy aby dekoracje karnawałowe były eleganckie postawmy na jeden góra dwa kolory. Źródło: firebird events

Jeżeli chcemy aby dekoracje karnawałowe były eleganckie postawmy na jeden góra dwa kolory. Źródło: firebird events

Balony, balony i jeszcze raz balony. Balony, konfetti jak i serpentyna to podstawowy element każdej zabawy karnawałowej. Możesz stworzyć z nich niezapomnianą przez przyjaciół kompozycję karnawałową. Jak to zrobisz i jakiego nabierze to kształtu zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »