1. Jak ustroić dom na Walentynki? • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

07

01.2013

Jak ustroić dom na Walentynki?

Rok w rok wszyscy zakochani mają swoje święto, które przypada na 14 lutego. W tym dniu większość par stara się, aby ten dzień stał się wyjątkowy.

 Ozdoby na walentynki. Źródło: lastingmemories.typepad.com

Ozdoby na walentynki. Źródło: lastingmemories.typepad.com

Do Walentynek coraz bliżej, jeżeli w tym dniu planujesz zostać w domu, to postaraj się aby nabrał on odpowiedniego charakteru. Za pomocą drobiazgów możesz wyczarować niecodzienny nastrój. Dzięki temu sprawisz, że ten dzień stanie się wyjątkowy a ukochana osoba na pewno doceni Twój trud.

Walentynkowe serce. Źródło: lastingmemories.typepad.com

Walentynkowe serce. Źródło: lastingmemories.typepad.com

Aby dom nabrał charakteru walentynkowego warto użyć dekoracyjnych tekstyliów. Wykorzystaj do tego narzuty, poduszki w kolorze czerwonym a najlepiej w kształcie serca. Przydatne są również świece, lampiony, balony (również w kształcie serca).

Jeżeli masz czas, zaskocz ukochaną osobę ozdobami, które wykonasz własnoręcznie.

Jak zrobić walentynkowe serce. Źródło: lastingmemories.typepad.com

Jak zrobić walentynkowe serce. Źródło: lastingmemories.typepad.com

Walentynkowe serce: Do wykonania serca będzie nam potrzebny styropian i filc oczywiście w kolorze czerwonym.

- ze styropianu wytnij serce
- od niewielkiego kubeczka odrysuj na filcu kółka im większe ma być serce tym więcej kółek potrzebujemy. Po obrysowaniu kółek wytnijmy je starannie.
- następnie złóż kółko na pół i jeszcze raz na pół. Środek materiału przebij szpilką i przymocuj na styropianowym sercu (szpilkę po prostu wbij całą w styropianowe serce).
- powtarzaj tą czynność do momentu wypełnienia styropianu. Ozdabianie serca zacznij wokół, a potem wypełniaj środek. Gdy serce będzie już całe wypełnione przymocuj do niego wstążkę.

Żeby stworzyć klimat walentynkowy wystarczy kilka ozdób. Źródło:lastingmemories.typepad.com

Żeby stworzyć klimat walentynkowy wystarczy kilka ozdób. Źródło:lastingmemories.typepad.com

Kilka papierowych serduszek: potrzebny nam będzie brystol w kolorze czerwonym, sznurek bądź wstążka. Przystępujemy do dzieła:

- na samym początku z kartki technicznej odrysuj serce, dzięki temu każde nasze serduszko będzie identyczne.
- za pomocą wcześniej przygotowanego szablonu odrysuj serca na brystolu, po czym je wytnij.
- w każdym papierowym sercu zrób mniej więcej na środku dziurkę. Po czym przełóż tasiemkę przez dziurkę. Tak przygotowane serca możemy wieszać dowolnie.

Serce na dzień zakochanych. Źródło:lastingmemories.typepad.com

Serce na dzień zakochanych. Źródło:lastingmemories.typepad.com

Jeżeli nie masz czasu na robienie ozdób walentynkowych, a chcesz zaskoczyć swoja druga połowę tak przystrojonym wnętrzem nie zniechęcaj się. W każdym sklepie z asortymentem okolicznościowym znajdziesz mnóstwo ozdób walentynkowych.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »