1. Sypialnia na Walentynki • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

07

01.2013

Sypialnia na Walentynki

Już niedługo Walentynki powinniśmy zatem zastanowić się, co zrobić aby ten dzień jak i wieczór stal się wyjątkowy. Żeby zaskoczyć swojego partnera możemy zrobić mu niespodziankę strojąc naszą sypialnię. I wcale nie oznacza to, że musimy ją przewrócić do góry nogami.

Postaraj się aby sypialnia nabrała walentynkowego nastroju. Źródło: BudujeUrzadzam.pl

Postaraj się aby sypialnia nabrała walentynkowego nastroju. Źródło: BudujeUrzadzam.pl

Jak wiadomo Walentynki to czas dla zakochanych, dlatego zaplanujmy ten wieczór tak, abyśmy mogli spędzić je sami. Jeżeli wysilisz się i użyjesz odrobiny wyobraźni możesz zaaranżować naprawdę romantyczny wieczór wśród czterech ścian.

Aranżacja sypialni na walentynki. Źródło: E- mieszkanie.pl

Aranżacja sypialni na walentynki. Źródło: E- mieszkanie.pl

Aranżacja sypialni jest na pewno pracochłonna wymaga wcześniejszego planu i pozytywnego nastawienia. Zastanówmy się zatem jak powinna wyglądać sypialnia na wieczór walentynkowy.

Sypialnia w walentynki. Źródło: onet.wnetrza

Sypialnia w walentynki. Źródło: onet.wnetrza

Najważniejszy jest nastrój, który powinien być jak najbardziej romantyczny. Wieczór walentynkowy nie obejdzie się bez kwiatów, świec, romantycznej kolacji, dobrego wina i nastrojowej muzyki. Nie zaszkodzi jeżeli wcześniej zaopatrzymy się w czerwona satynową pościel. Jeżeli wybierzemy czarną lub biała połóżmy na niej poduszki w kształcie serca.

Jak ozdobić sypialnie w święto zakochanych. Źródło: BudujeUrządzam.pl

Jak ozdobić sypialnie w święto zakochanych. Źródło: BudujeUrządzam.pl

Dla bardziej wymagających proponuje fotel Tantra na pewno zapewni on dodatkowe emocje. Nie zajmuje dużo miejsca jest wygodny i seksowny. Fotel Tantra często kojarzony jest z dawnymi czasami z okresu kwitnących romansów. Nadaje się idealnie na romantyczny wieczór wśród świec.

Fotel Tantra. Źródło: SalonMeblowyNet

Fotel Tantra. Źródło: SalonMeblowyNet

Jeżeli nie mamy miejsca na dodatkowy mebel skupmy swoją uwagę na łóżku. Ułóżmy na nim poduszki, rozsypmy płatki róż lub innych kwiatów oraz zapalmy świece. Na pewno uszczęśliwimy tym swojego partnera-partnerkę.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Feng shui czyli ład i porządek
Dziś zaczerpnęłam inspiracji ze Wschodu i postanowiłam napisać o sypialni. Skojarzyło mi się, że sypialnia to szczególne miejsce, wiec dlaczego by nie urządzić jej zgodnie z zasadą feng shui? czytaj więcej »
Pastelowe dodatki do sypialni
Delikatne pastele, jasne zielenie itd. to idealne a do tego modne kolory w aranżacji wnętrz. czytaj więcej »
Idealny pokój
Pokój, który jest dobrze urządzony, musi posiadać meble o różnych kształtach tzn. musi w nim być coś dużego ,wysokiego, małego. czytaj więcej »
Jak kolor do sypialni?
Wybierając kolor do sypialni powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami. Kolor powinien podkreślać nasz indywidualizm, temperament oraz upodobania. czytaj więcej »