1. Kominek w sypialni • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

29

01.2013

Kominek w sypialni

Jeżeli dysponujemy dużą powierzchnią możemy sobie pozwolić na kominek w sypialni. Większość z nas lubi patrzeć na ogień, ogrzewając się jego ciepłem. Dlaczego by nie umieścić kominka w sypialni? Kominek w sypialni sprawi że będziemy czuć się komfortowo relaksując się, a wieczory nabiorą wyjątkowego charakteru.

Kominek elektryczny w sypialni. Źródło: www.budnet.pl

Kominek elektryczny w sypialni. Źródło: www.budnet.pl

Kominek w sypialni oprócz oczywistych walorów estetycznych powinien pełnić również funkcje grzewczą. Oprócz tego jest dodatkowym źródłem światła przy którym możemy swobodnie wypocząć.

Aby tak się stało musimy spełnić jeden podstawowy warunek którym jest posiadanie komina we właściwym miejscu. Dlatego najlepiej jest uwzględnić go jeszcze na pierwszym etapie projektu.

Jeżeli jednak marzymy o kominku w sypialni a nie chcemy stawiać domu do góry nogami powinniśmy pomyśleć nad kominkiem elektrycznym.

Kominki elektryczne to ciekawa propozycja do sypialni. Wymagania techniczne jak i sam koszt jest mniejszy od kominka tradycjonalnego. Do kominka elektrycznego, wystarczy zwykłe gniazdko 230V. Kominek elektryczny, jest lekki, nie wymaga komina, nie wymaga montażu, nie ma zagrożenia pożarowego, nie ma kurzu, dymu, popiołu, nie trzeba rozpalać, nosić drewna, myć szyby, czyścić komina, a jak się nam kominek elektryczny znudzi, to bez problemu można go wymienić na nowszy.

Kominek w sypialni. Źródło: www.domowladni.pl

Kominek w sypialni. Źródło: www.domowladni.pl

Montaż kominka elektrycznego jest bardzo prosty ponieważ kominki elektryczne w zasadzie nie wymagają montażu ( oprócz kominka elektrycznego, przeznaczony do zabudowy). Pozostałe wystarczy ustawić w wybranym przez nas miejsce. Czy kominek elektryczny będzie tak klimatyczny jak kominek tradycyjny? Odpowiedź pozostawiam Wam.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Feng shui czyli ład i porządek
Dziś zaczerpnęłam inspiracji ze Wschodu i postanowiłam napisać o sypialni. Skojarzyło mi się, że sypialnia to szczególne miejsce, wiec dlaczego by nie urządzić jej zgodnie z zasadą feng shui? czytaj więcej »
Pastelowe dodatki do sypialni
Delikatne pastele, jasne zielenie itd. to idealne a do tego modne kolory w aranżacji wnętrz. czytaj więcej »
Idealny pokój
Pokój, który jest dobrze urządzony, musi posiadać meble o różnych kształtach tzn. musi w nim być coś dużego ,wysokiego, małego. czytaj więcej »
Jak kolor do sypialni?
Wybierając kolor do sypialni powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami. Kolor powinien podkreślać nasz indywidualizm, temperament oraz upodobania. czytaj więcej »