1. Jak odświeżyć okno na wiosnę? • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

05

02.2013

Jak odświeżyć okno na wiosnę?

Okno tak samo jak pozostałe elementy w naszym domu wymagają naszej uwagi. Szczególnie po zimie kiedy często są zapomniane i przy tym zaniedbane. Zatem odświeżmy nasze okna wraz z nadchodząca wiosną.

Dekoracja okna na wiosnę. Źródło: www.e-mieszkanie.pl

Dekoracja okna na wiosnę. Źródło: www.e-mieszkanie.pl

Tak samo jak reszta naszego domu okno zasługuje na modną oprawę. Nie powinniśmy o nim zapominać tylko dlatego że rzadko się w nie wpatrujemy w zimowe dni. Okna może być ozdoba Twojego domu pod warunkiem, że zaczniesz zwracać na nie uwagę.

Metamorfozę okna możemy zacząć od firanek, wybierzemy materiały zwiewne i nie bójmy się kolorów. Nie poprzestawajmy jednak na tym w modnym domu nie powinno zabraknąć odpowiednich rolet. Niezależnie od tego co wybierzemy aby upiększyć nasze okno zwróćmy również uwagę aby materiały te były również praktyczne. Najistotniejszą funkcja okna jest dostarczenie do domu odpowiedniego dopływu światła. Tak wiec nie zawieszajmy na nim ciężkich mało przejrzystych materiałów, role osłony przed słońcem powinny spełniać rolety. W pomieszczeniach gdzie promienie słoneczne są skąpe rolety mogą służyć jako wykończenie dekoracji.

Odświeżamy okno na wiosnę. Źródło: www.dekoracjeokien.pl

Odświeżamy okno na wiosnę. Źródło: www.dekoracjeokien.pl

Pamiętajmy, że okno o tradycyjnych kształtach łatwiej jest ozdobić, na rynku mamy mnóstwo gotowych rozwiązań. Dla bardziej wymagających którzy nie bardzo lubią gotowe rozwiązania proponuje samemu zaprojektować aranżację okna i z gotowym projektem udać się do firmy która właśnie tym się zajmuję.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »