1. W Dani króluje biel • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

25

02.2013

W Dani króluje biel

W latach trzydziestych XX wieku Kaarem Klint stworzył coś zupełnie nowego. Kaarem Klint postawił na funkcjonalność i estetykę formy. Tym samym sprzeciwił się obecnym trendom panującym w meblarstwie.

Duńskie wnętrza . Źródło: www.e-mieszkanie.pl

Duńskie wnętrza . Źródło: www.e-mieszkanie.pl

W duńskim wzornictwie duży nacisk kładło się na funkcję przedmiotu a zarazem na jego wzór. Dlatego można powiedzieć ze styl duński łączy ze sobą funkcjonalność oraz prostotę.

Wielu projektantów wnętrz stara się uzyskać prostotę z funkcjonalnością jednak nie każdemu się udaje. W aranżacji w stylu duńskim należy zwrócić uwagę niemal na każdy szczegół.

Styl duński pasuje zarówno do przestronnych wnętrz jak i do tych trochę mniejszych. W mieszkaniach w Dani króluje biel, większość mieszkańców Dani wybiera biel łącząc ja później z delikatnymi wzorami.

Duńskie wnętrza. Źródło: szaffka.pl

Duńskie wnętrza. Źródło: szaffka.pl

Kolor tak jeżeli jest wyrazisty.

W aranżacje duńskiej ważne są również kolory ale te powinny być jak najbardziej zbliżone do kolorów ziemi. Tak wiec podłoga wykonana z drewna która zawsze nada wnętrzu naturalności. Dodatki w kolorze żółtym czy pomarańczowym również są mile widziane.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »