1. Jak zyskać dodatkowe miejsce pod schodami? • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

28

02.2013

Jak zyskać dodatkowe miejsce pod schodami?

Miejsce pod schodami może nie jest jakieś specjalnie duże, ale szkoda byłoby tracić tych kilka cennych centymetrów. Pomysłów na zagospodarowanie miejsca pod schodami jest naprawdę wiele my jednak dziś zajmiemy się modnymi i praktycznymi w ostatnim czasie szafkami.

Jak zyskać trochę dodatkowego miejsca pod schodami. Źródło: iatloiprzestrzen.pl

Jak zyskać trochę dodatkowego miejsca pod schodami. Źródło: iatloiprzestrzen.pl

Jeżeli wydaje nam się ze mamy wystarczająca liczbę półek i szafek i nie potrzebujemy dodatkowych to i tak warto się jednak zastanowić. W domu często jest przecież tak, że im więcej dodatkowego miejsca, tym lepiej. Pamiętajmy, że im dłużej mieszkamy w jednym domu, tym więcej gromadzimy w nim przedmiotów. Jest to oczywiście całkiem normalne. Dlatego fajnie byłoby mieć dodatkowe miejsce na przechowywanie różnych rzeczy, które dla naszej wygody powinny być pod ręką..

Dodatkowe miejsce pod schodami. Źródło: www.lovingit.pl

Dodatkowe miejsce pod schodami. Źródło: www.lovingit.pl

Jedną z prostszych metod jest zainstalowanie szafek. Po jakimś czasie szafki na pewno będę zapełnione chociażby dokumentami. Minusem tego rozwiązanie jest to, że takie szafki przeważnie musimy robić na zamówienie. Oczywiście takie rozwiązanie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Niezależnie od wolnej przestrzeni pod schodami możemy ja wykorzystać dowolnie niezależnie czy jest to salon czy przedpokój.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »