1. Odświeżamy mieszkanie na przywitanie wiosny • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

12

03.2013

Odświeżamy mieszkanie na przywitanie wiosny

Kiedy zima się kończy każdy z nas zaczyna myśleć o wiośnie. Przeważnie u schyłku zimy gdy pierwsze promienie zaglądają nam przez okno zabieramy się za tak zwane porządki wiosenne. Niektórym z nas nie wystarcza to jednak i w miarę możliwości chcą coś zmienić w swoim otoczeniu. Dziś właśnie podpowiemy jak w prosty i dość tani sposób odmienić dom nie przewracając go do góry nogami.

 To drobiazgi tworzą atmosferę w domu. Źródło: www.e-mieszkanie.pl

To drobiazgi tworzą atmosferę w domu. Źródło: www.e-mieszkanie.pl

Żeby odmienić coś w swoim otoczeniu nie musimy robić gruntowego remontu ani przewracać domu do góry nogami. Wystarczy, że zmienimy kilka rzeczy i dołożymy parę nowych wiosennych elementów. Dzięki temu odświeżymy swój dom i wpuścimy do niego trochę wiosennego nastroju.

Starannie dobrane drobiazgi są w stanie odmienić każde pomieszczenie. Pomyślmy nad zmianą zasłon lub firan, które wpuszczą więcej światła do pomieszczenia. Na stole połóż kwiecisty obrus, który rozweseli pomieszczenie i sprawi, że stanie się cieplejszy w odbiorze.

To drobiazgi tworzą atmosferę w domu . Źródło: blog.dekoria.pl

To drobiazgi tworzą atmosferę w domu . Źródło: blog.dekoria.pl

Na kanapie połóż kilka kolorowych poduszek tak, aby pasowały do obrusu. Na parapecie z pewnością będą się pięknie prezentować kwiaty doniczkowe, doniczki mogą być oczywiście kolorowe. Dzięki drobnym zmianom i wprowadzeniu do domu kolorów poczujesz ze w Twoim domu na dobre zagościła wiosna.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »