1. Jak ustawić telewizor w salonie? • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

14

03.2013

Jak ustawić telewizor w salonie?

Dziś już w niemal w każdym domu jest telewizor, duży mały stojący czy ten podwieszany. Trudno sobie teraz wyobrazić mieszkanie bez telewizora. Telewizor to źródło wiedzy o świecie czy rozrywki, stanowi on również element aranżacyjny w naszym domu.

Jeżeli mamy taką możliwość zorganizujmy sobie kącik telewizyjny. Źródło: czasnawnetrze.pl

Jeżeli mamy taką możliwość zorganizujmy sobie kącik telewizyjny. Źródło: czasnawnetrze.pl

To gdzie i jak ustawimy telewizor zależy wyłączenie od nas samych. Wybierając miejsce na telewizor powinniśmy przede wszystkim wziąć pod uwagę komfort oglądania. Pamiętając również o zachowaniu odległości pomiedzy telewizorem a oglądającym go. Ze względu na zdrowie naszych oczu powinno się ustawić telewizor powyżej oczu jak i zachować optymalną odległość.

W momencie gdy mamy do dyspozycji duży salon możemy pozwolić sobie na wygospodarowanie miejsca na tak zwaną strefę wypoczynkową i jadalną. W strefie wypoczynkowej głównym elementem aranżacyjnym może być właśnie telewizor. Bo to właśnie na nim będziemy skupiać przeważnie naszą uwagę. Aby zapewnić sobie dodatkowy komfort wyposażmy strefę wypoczynkową w wygodną sofkę i stoliczek, na którym będziemy mogli postawić przekąski. Wygodne siedzisko zapewni nam dodatkowy komforty podczas seansów filmowych.

Jak ustawić telewizor w salonie? Źródło: www.urzadzamy.pl

Jak ustawić telewizor w salonie? Źródło: www.urzadzamy.pl

Jeżeli jednak nie chcemy aby telewizor zdominował nam pomieszczenie możemy go z łatwością schować na jednej z półek i kiedy nikt z niego nie korzysta, zamknąć za drzwiczkami. Jest to dobre rozwiązanie jeżeli tylko sporadycznie korzystamy z telewizora. Jeżeli wolisz takie rozwiązanie pamiętaj tylko o zapewnieniu odbiornikowi odpowiedniej wentylacji.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »