1. Czy meblościanka idzie do lamusa? • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

26

03.2013

Czy meblościanka idzie do lamusa?

Niegdyś żaden dom nie mógł się obyć bez meblościanki. Królowały w niemal każdym mieszkaniu przeważnie sprawiając, że wnętrze było przez nią zdominowane i przytłoczone. Niemal każda meblościanka była taka sama, zagracała całe pomieszczenie dominowała cały pokój. Dziś alternatywą dla meblościanek są meble modułowe, które już teraz są bardzo popularne.

Meble modułowe. Źródło: domtrendy.pl

Meble modułowe. Źródło: domtrendy.pl

Sukcesem mebli modułowych podobnie jak w przypadku meblościanek jest duża ilość szafek czy półek. Meble modułowe tak samo jak swój poprzednik z czasów PRL-u ma praktyczne zastosowanie. Mają one dużo miejsca, są bardzo pojemne. Dodatkowym atutem mebli modułowych jest ich dość niska cena i możliwość dokupienia bądź wymienienia poszczególnego elementu w każdej chwili.

Meble modułowe może przypominają stare meblościanki, są jednak o niebo ładniejsze i bardziej stylowe. Meble modułowe produkowane są z myślą o potrzebach konsumenta, zatem są funkcjonalne i estetycznie wykonane. Ich najważniejszą zaleta jest fakt, że nie musimy zastawiać całej ściany żebyśmy mogli pochować rzeczy i przedmioty, które powinny być schowane.

Dzięki nim możemy przez chwilę stać się architektami swojego wnętrza. Sami dobrze wiemy czego potrzebujemy a z czego możemy zrezygnować. Meble modułowe dają nam taką możliwość dzięki temu, że możemy kupić każdy element pojedynczo. Nie musimy zatem tak jak w przypadku meblościanek kupować całości. To my wybieramy co w danej chwili jest nam potrzebne.

Meble modułowe . Źródło: www.morawskimeble.pl

Meble modułowe . Źródło: www.morawskimeble.pl

Wielu producentów zapewnia nas ze meble modułowe nie znudzą się nam a to pewnie dlatego, że w każdej chwili możemy zestawić ze sobą poszczególne elementy. Tworząc w ten sposób całkiem nową perspektywę- konstrukcje.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »