1. Ława Werona - wygoda i wygląd • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

10

04.2013

Ława Werona - wygoda i wygląd

Ława Werona jest przeznaczona głównie do lokali publicznych znajdzie też zastosowanie w kawiarniach czy restauracjach. Konstrukcja ławy wykonana jest z drewna bukowego. Tu należy zaznaczyć, że drewno bukowe odznacza się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Mebel wykonany jest estetycznie, co sprawia że jest elegancki i niepowtarzalny. Nadaje się do wielu różnych, czasem odmiennych wnętrz. Za każdym razem swoim wyglądem znacząco podnosi ich prestiż.

Ławka Werona. Źródło: Sam-Nat

Ławka Werona. Źródło: Sam-Nat

Fotel - ława Werona oferowany jest w rozmiarze(szer/wys/głęb): 120 x 82 x 45 cm. Jednak na życzenie klienta mebel może być wykonany w dowolnym rozmiarze. Takie rozwiązanie ułatwia dopasowanie go do indywidualnych potrzeb.

Obicie fotela cechuje materiał wysokiej jakości, co podnosi jego wygląd i odbiór. Specjalnie wyselekcjonowany materiał posiada duża odpornością na uszkodzenia, co sprawia, że fotel przez długi czas może cieszyć oko swym nienagannym wyglądem.

Ławka Werona. Źródło: Sam-Nat

Ławka Werona. Źródło: Sam-Nat

Konstrukcja ławy jest wykonana z drewna bukowego, które jak już wcześniej wspominaliśmy jest odporne na uszkodzenia. Ponadto drewno to nie wymaga żadnej specjalnej pielęgnacji przez co staje się wygodne w utrzymaniu. Drewno bukowe jest najczęściej wykorzystywane do konstruowania mebli.

Ławka Werona. Źródło: Sam-Nat

Ławka Werona. Źródło: Sam-Nat

Podsumowując, ława Werona jest wykonana z dbałością o szczegóły, do jej wykonania zostały użyte materiały wysokiej jakości. Dzięki czemu ława jest estetyczna i znajdzie zastosowanie w niemal każdym wnętrzu. Ponadto ława jest wykonywana w zasugerowanym przez klienta rozmiarze.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »