1. Salon musi być dopasowany do Ciebie • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

06

05.2013

Salon musi być dopasowany do Ciebie

Salon jest często odzwierciedleniem naszej osobowości. Jego wystrój zależy od tego, w jaki sposób postrzegamy świat. Niezależnie od tego jak go urządzimy nieodłącznym elementem salonu jest stół. Bez niego żaden salon nie spełniał by już swojej roli.

Zestaw stół i krzesła Z49. Źródło: Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Z49. Źródło: Sam-Net

Urządzając salon zwróćmy uwagę, aby meble które się w nim znajdą pasowały do siebie stylistyką. To samo tyczy się dodatków one również powinny być w podobnej tonacji.

Kupując meble zwróćmy uwagę z czego są wykonane i jak są wykonane. Często o jakości świadczą szczegóły.

Kupując stół nie róbmy tego na szybko. Stół jak reszta mebli jest elementem dekoracyjnym jednak to nie jedyna cecha którą powinien spełniać. Stół powinien być przede wszystkim praktyczny czyli powinien być dopasowany do naszych potrzeb.

Stół jak i resztę mebli dopasowujemy do pomieszczenia, zatem w mniejszych pomieszczeniach powinny znajdować się meble proste nie zajmujące wiele miejsca. Dlatego do mniejszego salonu pasują stoły niewielkie delikatne. Oczywiście taki stół powinien mieć funkcje rozłożenia - ta funkcja zapewni nam wygodę przy niedzielnym obiedzie.

Zestaw stół i krzesła Z94. Źródło: Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Z94. Źródło: Sam-Net

W przypadku dużych salonów możemy sobie pozwolić na meble masywne duże. W przypadku stołu, możemy zaszaleć :) Może być on duży a nawet bardzo duży zastanówmy się tylko jaki stół naprawdę potrzebujemy. Gdy wyznaczymy sobie nasze oczekiwania potrzeby będziemy w stanie określić jak ma wyglądać nasz salon.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »