1. Stół okrągły S13 - przydatne informacje • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

08

05.2013

Stół okrągły S13 - przydatne informacje

Zanim kupisz stół musisz się zastanowić jaki stół spełni Twoje oczekiwania. Czy ma to być stół owalny, prostokątny, okrągły czy kwadratowy. Wysoki, niski, duży czy mały? Dziś zastanowimy się nad walorami stołu okrągłego. Gdzie najlepiej pasuje okrągły stół i na co powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie stołu?

Stół S13. Źródło: Sam- Net

Stół S13. Źródło: Sam- Net

Stół S13 to model z owalnym blatem czyli po prostu stół okrągły. Stół okrągły idealnie pasuje do większych wnętrz niezależnie czy jest to kuchnia, salon czy restauracja. Zaletą stołu okrągłego jest fakt, że blat nie ma kantów jak w przypadku stołu kwadratowego czy prostokątnego. De facto przy stole okrągłym zmieści się więcej osób.

Stół wykonany jest z litego drewna bukowego. Dodatkowo, całość stołu pokryta jest naturalną okleiną dębową, co czyni go trwałym na uszkodzenia związane z użytkowaniem stołu. Zaletą stołu jest możliwość rozłożenia, dzięki czemu jest jeszcze bardziej funkcjonalny. Podczas zakupu stołu zwróćmy uwagę czy stół jest stabilny czy łatwo go rozłożyć.

Stół S13 jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Ponadto stół oferowany jest w trzech różnych rozmiarach blatu: o średnicy 90, 100 lub 110 cm. Pamiętajmy, że stół ma funkcje rozłożenia która składa się z trzech wkładek, która każda ma po 45 cm.

Stół S13. Źródło: Sam- Net

Stół S13. Źródło: Sam- Net

Wybierając stół niezależnie od jego kształtu pamiętajmy, że musi być on trwały czyli wykonany z dobrego materiału. Jego wykonanie powinno być staranne. W przypadku stołu okrągłego czy owalnego pamiętajmy, że zajmuje więcej miejsca, ale zapewnia nam wygodę, szczególnie jeżeli stół jest rozsuwany blatem. Na co dzień zajmuje mało miejsca a po rozłożeniu zapewni nam i gościom wygodę.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »