1. Pufa Chester jako element aranżacyjny w salonie • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

31

05.2013

Pufa Chester jako element aranżacyjny w salonie

Pufa wbrew pozorom może pełnić wiele funkcji w domu. Oprócz tego, że wygodnie możemy położyć na niej nogi po ciężkim dniu pracy stanowi dodatkowo dodatkowe miejsce do siedzenia. Jest również elementem dekoracyjnym mieszkania.

Pufa Chester. Źródło: Sam-Net

Pufa Chester. Źródło: Sam-Net

Pufa Chester oprócz swoich walorów estetycznych zajmuje mało miejsca, możesz zatem ustawić ją w przedpokoju ułatwiając sobie dzięki temu czynności z zakładaniem butów. W pokoju gościnnym pufa Chester może służyć nam jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Pufa znajdzie miejsce w niemal każdym pomieszczeniu.

Pufa Chester: Źródło: Sam-Net

Pufa Chester: Źródło: Sam-Net

Pufa Chester wykonana jest z najlepszej klasy komponentów co czyni ją nie tylko estetyczną, ale dodatkowo trwałą na uszkodzenia. Pufa wykonana jest z dużą dbałością o szczegóły, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Pufa Chester w naszej ofercie dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do charakteru wnętrza w którym pufa ma zagościć. Kolejnym atutem jest fakt że pufa Chester dostępna jest w dwóch rozmiarach i to tylko od Ciebie zależy który rozmiar i kolor wybierzesz.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »