1. Wygodny fotel do salonu -Fotel Chierowskiego 366 • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

21

06.2013

Wygodny fotel do salonu -Fotel Chierowskiego 366

Idealny fotel dla każdego oznacza co innego. Większość z nas na samym początku kieruje się przede wszystkim wizualnymi aspektami danego mebla. Dopiero później zwracamy uwagę na to czy mebel jest wygodny i jak jest wykonany. Powinniśmy pamiętać że trwałość mebli zależy przede wszystkim od tego z jakiego materiału został wykonany.

Fotel 366. Źródło: Sam-Net

Fotel 366. Źródło: Sam-Net

Fotel Chierowskiego 366 jest odwzorowaniem kultowego niegdyś mebla produkowanym w latach 80-tych, jego projektantem był Józef Chierowski. Oferowany przez nas fotel jest wiec wiernym oddaniem pierwowzoru. Dodatkowym autem fotela jest możliwość wybrania obicia a nawet odcienia drewna z którego fotel ma być wykonany.

Fotel 366. Źródło: Sam-Net

Fotel 366. Źródło: Sam-Net

Fotel Chierowskiego 366 pasuje do każdego salonu idealnie sprawdzi się w każdej kawiarni czy restauracji. Fotel dzięki temu, że został wykonany z drewna bukowego jest trwały. Tapicerka fotela została wykonana z wysokiej klasy materiałów dzięki czemu przy odrobinie pielęgnacji nie straci na atrakcyjności. Tradycyjne wymiary fotela to 61 cm szerokości i 69 cm wysokości. Fotel Chierowskiego 366 to nie tylko ponad czasowa forma to również wygoda i trwałość.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »