1. Zestaw Z106 to nowoczesność połączona z komfortem • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

02

07.2013

Zestaw Z106 to nowoczesność połączona z komfortem

Zestaw Z106 to połączenie wysokiej klasy materiałów z nowoczesną formą. Stół został wykonany z płyty fornirowej. Tu warto zaznaczyć, że blat stołu oraz nogi zostały dodatkowo pokryte okleiną dębową. To czyni go trwałym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Żeby jeszcze bardziej wzmocnić konstrukcję stołu jego nogi zostały wykonane z litego drewna bukowego.

Zestaw stół i krzesła Z106. Źródło: Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Z106. Źródło: Sam-Net

Krzesła tak samo jak stół zostały wykonane z drewna bukowego a jak wiadomo drewno bukowe cechuje się dużą odpornością i wytrzymałością. Żeby jeszcze bardziej zwiększyć komfort z użytkowania krzeseł Roma zostały one obite wysokiej klasy materiałem. Krzesła idealnie komponują się ze stołem czyniąc go atrakcyjnym.

Zestaw Z106 pasuje zarówno do domu jak i do lokali użytkowych. Stół Z106 dzięki możliwości rozłożenia jest bardzo praktycznym meblem. Stół dzięki prostemu mechanizmowi rozkłada się bez większego problemu. Stół posiada trzy wkładki po 45 cm każda. Dzięki temu stół może być wydłużony o 45, 90 lub 135 cm. Tak więc w każdej chwili możesz go rozłożyć zyskując dodatkowe miejsce dla sienie jak i dla gości.

Zestaw stół i krzesła Z106. Źródło: Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Z106. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z106 proponowany jest w kilku wariantach: ze stołem o średnicy 90 cm, 100 cm oraz 110 cm, a także z ilością krzeseł 4, 6 i 8. Dzięki czemu bez problemu dopasujesz stół do potrzeb swojej rodziny. Ponadto meble zostały wykonane z trwałych materiałów dzięki czemu posłuży nam przez długie lata nie tracąc na atrakcyjności.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »