1. Stół S1- półowal • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

10

07.2013

Stół S1- półowal

Stół S1 idealnie pasuje do każdego pomieszczenia. Stół S1 półowal jest wykonany w całości z drewna. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ drewno jest naturalne i sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Dzięki temu stół pasuje zarówno do jadalni, jak i do salonu niezależnie od jego aranżacji.

Stół S1 półowal: Źródło: Sam-Net

Stół S1 półowal: Źródło: Sam-Net

Stół S1 jest wykonany z płyty fornirowej, a blat stołu pokryty jest naturalną okleiną dębową. Dzięki temu blat stołu jest odporny na uszkodzenia i dłużej pozwoli nam się cieszyć nienagannym wyglądem. Ponadto nogi stołu maja nietypową wręcz fantazyjna formę. Dlatego same w sobie stają się ozdobą całego stołu. Nogi stołu wykonane zostały z litego drewna co podnosi jego wartość.

Kolejną zaletą stołu S1 jest możliwość rozłożenia stołu w parę minut. Dzięki prostemu mechanizmowi w każdej chwili możemy powiększyć blat stołu. Do rozłożenia stołu użyliśmy specjalnych wkładek które wynoszą od 35 do 45 cm w zależności od długości zakupionego stołu.

Stół S1 półowal: Źródło: Sam-Net

Stół S1 półowal: Źródło: Sam-Net

W zależności od naszych potrzeb stół S1 oferowany jest w kilku wariantach: 110x80 cm, 120x80 cm, 130x90 cm, 140x90 cm, 160x90 cm, 160x100 cm, 170x100 cm, 180x100 cm, 190x100 cm oraz 200x100 cm. Stół S1 jest również oferowany z prostymi tradycjonalnymi nogami. To jaki stół wybierzesz zależy wyłącznie od Ciebie.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »