1. Pufa czy podnóżek? • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

24

07.2013

Pufa czy podnóżek?

Dawniej w każdym domu obowiązkowym elementem wyposażenia były pufy. Ten stan trwa po dzień dzisiejszy, lecz w nieco innej formie. Zazwyczaj nazywamy je podnóżkami :) i to one podbijają salony

Fotel Chamberlain + pufa. Źródło: Sam-Net

Fotel Chamberlain + pufa. Źródło: Sam-Net

Pufa czy podnóżek ma zasłużone miejsce w naszych domach i nic w tym dziwnego. Jest to bardzo praktyczny mebel, który nie tylko wypełnia ewentualną lukę, ale i jest bardzo praktyczny.

Pufa to rodzaj siedziska, które pasuje do każdego wnętrza niezależnie od jego stylu. Często pufa pełni rolę dodatkowego siedziska - najczęściej gdy mamy gości. Pufy w porównaniu z innymi meblami są stosunkowo niedrogie, a co ważne nie zajmują dużo miejsca. Obecnie na rynku jest wile puf w różnych stylach. Dzięki temu z pewnością wybierzemy coś dla siebie.

Pufa Chester.  Źródło: Sam-Net

Pufa Chester. Źródło: Sam-Net

Pufa została stworzona po to, aby poprawić nam komfort i ułatwić wypoczynek. Z reguły jest mała i lekka, dzięki czemu możemy z łatwością przenieść ją w inne miejsce. Jaki rodzaj pufy wybierzemy zależy wyłącznie od nas. Wiele firm w tym nasz Salon Meblowy ma szeroką gamę kolorów i oczywiście różnorodność materiałów. Postarajmy się dopasować rodzaj obicia do pozostałych mebli w domu. Dobrze dobrana pufa jest w stanie odświeżyć pomieszczenie, w którym się znajdzie.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »