1. Zestaw Z96 to ideały zestaw do niewielkiego mieszania • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

20

08.2013

Zestaw Z96 to ideały zestaw do niewielkiego mieszania

Kupując zestaw stół z krzesłami zawsze musimy dopasować go do wielkości pomieszczenia. Dlatego, gdy dysponujemy mniejszą powierzchnią zdecydujmy się na mniejszy stół oczywiście z możliwością rozłożenia.

Zestaw stół i krzesła Z96. Źródło: Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Z96. Źródło: Sam-Net

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór stołów z możliwością rozłożenia, dziś jednak chciałam zaprezentować zestaw Z96. Zestaw ten łączy w sobie klasyczny ponadczasowy wygląd jak i trwałość drewna bukowego.

Zestaw Z96 jest wykonany z najlepszej klasy materiałów co przekłada się na jego trwałość. Klasyczny wygląd jak wiemy cieszy się dużą popularnością, dzięki temu że zawsze jest modny nawet po upływie wielu lat. Nie bez znaczenia jest materiał z jakiego stół wraz z krzesłami został wykonany. Jak już wcześniej wspominałam stół jak i krzesła zostały wykonane z trwałego materiału co przekłada się na trwałość mebli.

Kolejną zaletą zestawu jest fakt, że stół jest okrągły. Kształt stołu ma znaczenie gdy w domu są dzieci szczególnie małe. Stół okrągły zwyczajnie jest bezpieczniejszy bo nie posiada kantów. Nawet jeżeli maluszek się uderzy to nie wyrządzi sobie większej krzywdy.

Zestaw stół i krzesła Z96. Źródło: Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Z96. Źródło: Sam-Net

Stół z zestawu jest okrągły jednak po rozłożeniu stół jest owalny. Dzięki specjalnym wkładkom stół może być wydłużony o 45, 90 lub 135 cm. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe miejsca co jak wiemy przydaje się szczególnie w okresie świątecznym.

Zatem jeżeli spodobał Ci się zestaw zapraszamy do naszego sklepu i zapoznania się bliżej z zestawem Z96. Oczywiście jak nie uzyskasz wszystkich odpowiedzi zapraszamy na naszą infolinię gdzie nasi fachowcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie. J

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »