1. Salon połączony z sypialnią • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

29

08.2013

Salon połączony z sypialnią

Gdy mamy do dyspozycji jedno pomieszczenie jesteśmy zmuszeni do urządzenia w nim dwóch stref. Jest to wykonalne a nawet praktyczne: wystarczy zastosować się do paru wskazówek i nasz salon – sypialnia będzie funkcjonalny i komfortowy.

Salon z sypialnią.  Źródło: www.meble-warszawa.com

Salon z sypialnią. Źródło: www.meble-warszawa.com

Pomieszczenie, które ma łączyć dwie sfery musi zachować spójność. Mam na myśli np. meble, które powinny być z tej samej kolekcji. Dobrze gdybyśmy zdecydowanie się na jeden kolor mebli dotyczy to również stolika czy komody. Jak wiadomo meble będą blisko siebie ale dzięki wspólnej kolorystyce i stylowi zachowamy spójność i harmonie.

Salon z sypialnią.  Źródło:  www.2kprojekt.pl

Salon z sypialnią. Źródło: www.2kprojekt.pl

Dobrym rozwianiem jest również łóżko rozkładane, które w każdej chwili można rozłożyć czy złożyć. Z reguły zajmuje mało miejsca dzięki czemu pozostanie nam więcej przestrzeni do zaaranżowania. Kolejnym dość popularnym sposobem jest oddzielenie strefy nocnej od dziennej za pomocą ścianki czy parawanu.

Salon z sypialnią.  Źródło:  wnetrza-ze-smakiem.pl

Salon z sypialnią. Źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl

W mniejszych pomieszczeniach dobrze by było gdybyśmy użyli jasnych kolorów. Jak wiadomo jasne ściany czy podłoga optycznie powiększą powierzchnie. Jeżeli zdecydujemy się na jasne ściany pamiętajmy, że powinny być o dwa tony ciemniejsze niż sufit.

W większych pomieszczeniach możemy pozwolić sobie na wyraźniejsze kolory. I zdecydowanie łatwiej nam będzie rozdzielić pomieszczenie na dwie sfery. W dziennej części możemy ustawić kanapę, fortele jak i stolik tworząc tym samym strefę wypoczynkową. W drugiej części możemy ustawić łózko i niezbędne dodatki.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »