1. Meble prosto od producenta • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

24

09.2013

Meble prosto od producenta

Decydując się na zakup nowych mebli do domu często stajemy przed niełatwym wyborem. Oczywiście możemy zawęzić poszukiwania i wybrać jednego producenta. To pozwoli nam zaoszczędzić czas którego nie mamy za dużo. O wyborze mebli przede wszystkim decyduje nasz gust, zasobność portfela jak i samo pomieszczenie, do którego chcemy kupić nowe meble.

Zestaw stół i krzesła Z112.  Źródło: Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Z112. Źródło: Sam-Net

Aby kupić meble często idziemy do pierwszego lepszego salonu, który mieści się w naszym mieście. Możemy dzięki temu bezpośrednio obejrzeć co dany producent ma nam do zaoferowania. I wszystko było by dobrze gdy salon był konkretnego producenta w innym przypadku często przepłacamy.

Zestaw stół i krzesła Z133. Źródło: Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Z133. Źródło: Sam-Net

Sklepy stacjonarne to dość wygodne rozwiązanie. Wchodząc do danego salonu możemy bezpośrednio zapoznać się z danym meblem, obejrzeć go dotknąć a nawet usiąść na nim. Ale pozostaje pytanie czy jest to najtańsze rozwiązanie?

Często najtańszymi rozwiązaniami są sklepy internetowe proponują to samo ale w niższych cenach. Dlaczego tak jest? Odpowiedź jest prosta: sklepy wirtualne nie narzucają marży, nie potrzebują pośredników żeby sprzedać swoje produkty dzięki czemu meble kupowane bezpośrednio od producenta są dobrej jakości, a przy tym cena jest niższa. Dlatego warto przed zakupem porównać ceny w sklepach stacjonarnych a w sklepach internetowych.

Zestaw stół i krzesła Z111. Źródło: Sam-Net

Zestaw stół i krzesła Z111. Źródło: Sam-Net

A co zrobić gdy mamy wątpliwości?

Często pojawia się wątpliwość czy kupując meble przez Internet nie kupujemy kota w worku? Oczywiście nic bardziej mylnego. Często i na to powinniśmy zwrócić uwagę: producent daje nam gwarancje jakości. Dlatego niczym nie ryzykujemy kupując meble przez Internet. Wielu sprzedawców internetowych ma sklepy stacjonarne do których można się udać i obejrzeć kilka modeli mebli. Kolejną zaletą kupna mebli od producenta jest możliwość zakupienia mebli na zamówienie. Często dotyczy się to koloru bądź tapicerki. Daje nam to możliwość wybrania mebli stworzonych właśnie do naszego domu.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »