1. Nowe wybarwienia w ofercie SalonuMeblowego.net.pl • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

07

10.2013

Nowe wybarwienia w ofercie SalonuMeblowego.net.pl

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty nowe wybarwienia drewna.

Kolor wybarwienia Szary. Źródło:Sam-Net

Kolor wybarwienia Szary. Źródło:Sam-Net

Od teraz możecie Państwo zamawiać również meble w kolorze wanilia i szary! O takie właśnie kolory bardzo często nas Państwo pytaliście w rozmowach , dlatego postanowiliśmy wprowadzić je do naszej oferty.

Kolor wybarwienia waniliowy. Źródło:Sam-Net

Kolor wybarwienia waniliowy. Źródło:Sam-Net

Od dziś możecie Państwo nabyć meble właśnie w tych kolorach. Przypominamy, że kupując u nas meble możecie wybrać kolor na jaki mamy wybarwić zamówiony mebel. Dane wybarwienie można również dokładnie obejrzeć przez zakupem - zamawiając bezpłatną próbkę. Więcej informacji: info@salonmeblowy.net

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »