1. Paski i paseczki • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

17

10.2013

Paski i paseczki

Pomysłów na aranżację wnętrz jest naprawdę wiele. Aranżując mieszkanie, często dbamy o dodatki. To głównie one są elementem dekoracyjnym. Elementy dekoracyjne dopasowujemy do naszych upodobań preferencji jak i często do aktualnych trendów.

Dekorując wnętrze warto użyć urozmaicenie w postaci kolorowych pasków. Ich różnorodność daje nam szerokie pole do popisu. Pasy można znakomicie wykorzystać czy w konfiguracji pionowej, poziomej, jako szerokie lub wąskie. To samo tyczy się kolorystyki: mamy do wyboru różne kolory i w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać: taki kolor wybierzmy. Nie musimy oczywiście całych ścian zdobić pasami; czasem wystarczy jeden lub dwa a efekt może być całkiem pozytywny.

Aranżacja za pomocą pasów. Źródło: forum.muratordom.pl

Aranżacja za pomocą pasów. Źródło: forum.muratordom.pl

Pasy pasują zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych pomieszczeń: jednym słowem są uniwersalne. Pasy można łączyć z innymi oryginalnymi wzorami, co ułatwi nam aranżację wnętrza, które będzie wyrażać nasz indywidualizm.

Pasy na ścianie to nie tylko ozdoba; często służą jako kamuflaż niedoskonałości. Za ich sprawą możemy zatuszować niektóre niedoskonałości wnętrza. Najczęściej pasy wykorzystywane są żeby optycznie powiększyć pomieszczenie w przypadku gdy jest za niskie. Gdy nałożymy pasy pionowo optycznie wydłuża pomieszczenie. A gdy chcemy aby pomieszczenie optycznie było szersze połóżmy pasy poziomo. Dobierzmy odpowiednia szerokość pasów tak żeby nie przytłoczyły pomieszczenia nadały im lekkości.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem
Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. czytaj więcej »
Zmień coś przed jesienią
Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. czytaj więcej »