1. Najczęściej zadawane pytania... • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

14

11.2013

Najczęściej zadawane pytania...

O tym, że zakupy za pośrednictwem internetu są już na początku dziennym pisaliśmy ostatnio. Jednak wielu z nas ma nadal wątpliwości co do zakupów. Dziś postaramy się odpowiedzieć na pytania, z którymi mamy najczęściej do czynienia.

 SalonMeblowy.Net

SalonMeblowy.Net

Jakie formy płatności akceptujecie?

Wiele osób, które chcą zakupić u nas meble zastanawia się, jakie formy płatności są u nas dostępne?

Wszystkim Klientom sklepu SalonMeblowy.Net dajemy możliwość wyboru dogodnej dla siebie formy zapłaty. Niezależnie czy jest to przelew, przekaz czy płatność kartą kredytową. Co najważniejsze, żadna z tych form nie wpływa na czas realizacji zamówienia.

Jak pakowane i dostarczane są nasze meble?

Meble w naszym salonie są bardzo solidnie zabezpieczane. Zabezpieczenie składa się z pianki izolacyjnej, folii stretch, tektury trójfalistej. Zależy nam, aby meble dojechały do Was w nienaruszonym stanie, dlatego preferujemy dowóz własnym transportem. Nasze samochody są do tego przystosowane, dzięki czemu meble są bezpieczne i na pewno nic im się nie stanie.

Jeżeli jesteś ciekawy jak wygląda proces pakowania zapraszamy na poniższą stronę: dowiesz się z niej w jaki sposób zabezpieczamy meble krok po kroku.

A co z gwarancją?

Na wszystkie nasze meble dajemy dwa lata gwarancji. W chwili dostarczenia mebli do Państwa domów, otrzymujecie Państwo kartę gwarancyjną. Chcieliśmy jeszcze nadmienić ze jesteśmy producentem wszystkich mebli która znajdują się w naszej ofercie sprzedażowej.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »