1. Zestaw tygodnia Z111 • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

26

11.2013

Zestaw tygodnia Z111

Dziś chciałabym zaproponować zestaw, który cieszy się u nas dużym powodzeniem. Zestaw Z111, bo o nim mowa, już od długiego czasu jest popularnym produktem wśród naszych klientów. Często odbieramy telefony od zadowolonych klientów nawet tygodnie po zakupie. Jest to dla nas powodem do dumy, bo Wasze zadowolenie jest naszym najważniejszym celem.

Zestaw Z111. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z111. Źródło: Sam-Net

Na sukces zestawu Z111 składa się kilka elementów, jak trwałość materiału czy ciekawa estetyka. Tym, co najbardziej jednak go wyróżnia jest jego wybarwienie. Meble białe to ostatni krzyk mody, który wędruje do nas z Europy Zachodniej. Do niedawna meble bielone można było zauważyć jedynie w kuchniach czy jadalniach jednak od jakiegoś czasu są obecne w naszych salonach.

Zestaw Z111. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z111. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z111 w naszym salonie występuje w kilku wariantach wymiarowych. Dzięki temu można dopasować go do indywidualnego wymiaru pomieszczenia. Zestaw Z111 to połączenie stołu S3 z krzesłami Wenecja. Krzesło Wenecja możesz zamówić z wybranym przez Ciebie obiciem. Chciałam przypomnieć że próbki materiałów wysyłamy darmowo. Tobie pozostaje jedynie wybrać ten, który idealnie pasuje do pozostałych mebli w Twoim domu i zamówić u nas meble które posłużą Ci przez wiele lat.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »