1. Zestaw Z162 • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

03

12.2013

Zestaw Z162

Zestaw Z162 to prawdziwa gratka dla tych co kochają nowoczesny wygląd połączony z klasycznymi kształtami. Zestaw Z162 składa się ze stołu S4 i krzeseł K12 - zarówno krzesła jak i stół są w kolorze białym. Meble białe od jakiegoś czasu stały się bardzo popularne dlatego i my postanowiliśmy zaprezentować jeden z ciekawszych zestawów w ofercie.

Zestaw Z162. Źródło:Sam-Net

Zestaw Z162. Źródło:Sam-Net

Każdy zestaw w naszym salonie może być wykonany w kolorze białym. Aby ułatwić Wam zadanie postanowiliśmy włączyć do naszej oferty kilka gotowych zestawów. Jednym z zestawów jest omawiany tu zestaw Z162. Zestaw jest biały ale jak widać blat stołu jest w innym kolorze, co daje całkiem ciekawy efekt.

Zestaw Z162 to swoisty kompromis pomiędzy modą a uniwersalnością. Niewątpliwą zaletą jest kolor, który daje nam większe pole do popisu przy aranżowaniu wnętrza. Zestaw Z162 jest jednym z bardziej pożądanych przez naszych klientów zestawów. Oczywiście o gustach się nie rozmawia jednak sami przyznacie, że ten zestaw naprawdę cieszy oko.

Zestaw Z162. Źródło:Sam-Net

Zestaw Z162. Źródło:Sam-Net

Teraz troszkę konkretów: Zestaw Z162 to połączenie stołu S4 oraz krzeseł K12. Zestaw jest u nas dostępny w rozmiarze podstawowym czyli 80x80 cm oraz w większym 90x90 cm. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszą stronę. Na stronie znajduje się bardziej techniczny opis tego zestawu a gdybyście mieli dodatkowe pytania śmiało dzwońcie.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »