1. Praktyczny stół w kuchni... • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

11

12.2013

Praktyczny stół w kuchni...

Stół w małej kuchni wchodzi na pierwszy plan. Czasem jest przytulony do ściany, a czasem stoi oddzielnie wydzielając strefę tzw. roboczą od jadalnej. Jest często niezbędny w kuchni szczególnie gdy nie mamy specjalnie wydzielonej jadalni.

Zestaw Z162. Źródło:Sam-Net

Zestaw Z162. Źródło:Sam-Net

W przypadku, gdy nie mamy jadalni spróbujmy urządzić ją w kuchni. Niektórzy wychodzą z założenia, że kuchnia nie może obejść się bez stołu. Jest w tym dużo prawdy bo nie ma nic przyjemniejszego jak kawa z przyjaciółką bądź przyjacielem przy kuchennym stole.

Stół? Stolik? Mały czy duży? Prostokątny czy może owalny? To najczęściej zadawane pytania przed kupnem stołu. Odpowiedzi jest tyle ile pytań a może i więcej. Wybór nie jest prosty szczególnie, gdy jesteśmy zasypani ofertami.

Zestaw Z106. Źródło:Sam-Net

Zestaw Z106. Źródło:Sam-Net

Wbrew pozorom wybór stołu nie jest wcale taki prosty jak mogło by się wydawać. Jednak za zwyczaj wpływ na wybór stołu mają gabaryty pomieszczenia, czy rodzaj umeblowania jak i ogólnej aranżacji pomieszczenia. Nie bez znaczenia jest tez ilość domowników jeżeli posiadamy dużą rodzinę to i stół powinien być większy.

Z własnego doświadczenia wiem ze najbardziej funkcjonalnym stołem jest stół prostokątny. Niemal w każdym przypadku zmieści się w pomieszczeniu a gdy jest taka konieczność można go w każdej chwili dosunąć do ściany.

Zestaw Z23. Źródło:Sam-Net

Zestaw Z23. Źródło:Sam-Net

Stoły okrągłe uważane są za jedne z ładniejszych. Zajmują jednak więcej miejsca niż tradycyjne prostokątne czy kwadratowe stoły. Stoły czy stoliki okrągłe nie posiadają rogów są wiec bezpieczne szczególnie dla małych dzieci. Dzięki i temu stoły okrągłe maja i swoich zwolenników. Najlepiej prezentując się w większych pomieszczeniach gdzie stół stanowi główna aranżacje.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »