1. Włoski styl w kuchni • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

17

12.2013

Włoski styl w kuchni

Kuchnia w stylu włoskim to coś więcej niż pomieszczenie. Podobnie jak u nas, Włosi spędzają dużo czasu w kuchni pichcąc coraz to lepsze potrawy... kuchnia we Włoszech tętni życiem. Tak samo jak my Włosi spędzają w niej dużo czasu chociażby przy filiżance parzonej kawy w towarzystwie znajomych.

Kuchnia w stylu włoskim. Źródło:inspirujacakuchnia.pl

Kuchnia w stylu włoskim. Źródło:inspirujacakuchnia.pl

Włoskie kuchnie to przede wszystkim przestrzeń i marmur. Bez tego nie stworzymy prawdziwego klimatu rodem z Italii. Ponadto kuchnia włoska to połączenie harmonii, prostoty i doskonałości w każdym detalu. Nic wiec dziwnego że wielu z nas marzy właśnie o kuchni w stylu włoskim.

Jeżeli chcesz urządzić kuchnię w stylu włoskim musisz wiedzieć, że taka kuchnia powinna być jasna, przestrzenna, wykonana z naturalnych materiałów a każdy jego element powinien stanowić harmonijną całość.

Kuchnia w stylu włoskim. Źródło:sprzedajemy.pl

Kuchnia w stylu włoskim. Źródło:sprzedajemy.pl

Aranżacja kuchni w stylu włoskim daje nam szerokie pole manewru. Styl włoski to połączenie materiałów, łączenia ze sobą drewna z lakierem, metalem, kamieniem w dowolny sposób. Nie jesteśmy w zasadzie niczym ograniczeni i to od naszej wyobraźni i poczucia piękna zależy to jak będzie wyglądać nasza kuchnia.

Kolejną dewizą kuchni w stylu włoskim to funkcjonalność. Włosi wychodzą z założenia że kuchnia ma być dla nas nigdy nie na odwrót. Dlatego cenią sobie proste i funkcjonalne rozwiązania. Jedna z zasad kuchni w włoskim stylu jest taka ze wszystko ma być pod ręką tak żeby praca w kuchni szła szybko i bez większych komplikacji.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »